Home Kategorie Poruszające 34-latek z zimną krwią zadźgał 7-letnią Bellę na oczach jej matki.

34-latek z zimną krwią zadźgał 7-letnią Bellę na oczach jej matki.

Ta zbrodnia nie mieści się w głowie. Chory psychicznie mężczyzna zaatakował 7-letnią dziewczynkę nożem na oczach jej matki. Dziecko zmarło na miejscu.

Jak potwierdziła policja, 34-letni David Michael Moss został oskarżony o zabójstwo drugiego stopnia. Mężczyzna miał zamordować 7-letnią Bellę Desrosiers. Okoliczności tej zbrodni są zaskakujące. Okazuje się bowiem, że morderca był przyjacielem rodziny zmarłej, a matka Belli, Melissa Desrosiers utrzymywała z nim stały kontakt.

Mężczyzna cierpiał na problemy psychiczne i uczęszczał na spotkania tzw. zespołu antykryzysowego. W poniedziałek wieczorem spóźnił się jednak na wyznaczone spotkanie, stąd Melissa zaproponowała, aby został u niej na noc. Następnego dnia chciała zabrać go do lekarza. Kobieta stwierdziła, że zrobiła to za namową swojej córki. Bella chciała, aby mężczyzna został u nich w domu i nawet narysowała jego podobiznę, aby go pocieszyć.

Jak udało się ustalić policjantom, Bella została zamordowana na oczach swojej matki. Mężczyzna dźgnął ją nożem przed godziną 21:00. Kobieta próbowała interweniować. Zadzwoniła pod numer 911 i prowadziła reanimację do momentu przyjazdu karetki pogotowia. Niestety, dziewczynki nie udało się uratować. Zmarła w swoim domu w Mill Woods. Wyniki sekcji zwłok przeprowadzonej w środę wykazały, że zgon nastąpił na skutek „ostrego urazu”.

Morderca jest znanym, lokalnym specjalistą od wykonywania tatuaży. Został aresztowany na miejscu zaraz po przyjeździe policji. Na razie żaden z postawionych mu zarzutów nie został udowodniony przed sądem, a detektywi z wydziału zabójstw kontynuują śledztwo. Desrosiers nie może pogodzić się z odejściem córki. Wspomina swoje dziecko i twierdzi, że Bella posiadała wyjątkowo troskliwą i pełną współczucia naturę. Powiedziała o tym podczas oficjalnego oświadczenia.

– „Była tak szczera. Zawsze nuciła i śpiewała w domu własne teksty. Wszyscy, którzy znają Bellę, dostawali jej wyjątkowe rysunki, przepełnione sercem i słońcem. Często malowała tęcze. Zawsze uczyła swoją siostrę współczucia i miłości.”

Ojciec siedmiolatki, Ben zmarł w wyniku samobójstwa w lipcu ubiegłego roku.

– „Jesteśmy bardzo dumni z niesamowitej odporności, jaka ją cechowała w radzeniu sobie ze stratą ojca. Zdołała się z tym uporać, wykorzystując swoją uczciwą, wrażliwą i empatyczną naturę.”

Dziesiątki maskotek ułożono w stos pod drzewem domu Desrosiers w południowym Edmonton. Sąsiedzi przynieśli też balony w kształcie serc. Mieszkańcy wyznali w rozmowie z dziennikarzami, że Bella zostanie zapamiętana jako dziewczynka, która prowadziła coroczną zbiórkę pieniędzy dla szpitala dziecięcego Stollery.

7-latka sprzedawała lemoniadę. Po śmierci dziewczynki, w serwisie GoFundMe została utworzona zbiórka mająca na celu wsparcie rodziny. Zebrane pieniądze zostaną przekazane Melissie Desrosiers. Ta, zobowiązała się przeznaczyć je na cele charytatywne związane z zainteresowaniami Belli. Pieniądze zasilą organizację świadczącą pomoc zebrom, Hospicjum, Towarzystwo Pomocy Zwierzętom i Dom Ptaków Meiki.

Polmed: Pakiety badań laboratoryjnych dla grup wiekowych
Polmed: Pakiety badań laboratoryjnych dla grup wiekowych
69,99 zł
Oferta zakończona!
Pakiety badań laboratoryjnych dla grup wiekowych od 69,99 zł - ponad 200 lokalizacji z Centrum Medycznym Polmed

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz