Home Kategorie Niesamowite 5 męskich imion, które przez większość ludzi są uważane za najładniejsze.

5 męskich imion, które przez większość ludzi są uważane za najładniejsze.

Imię, które nadajesz dziecku zostaje z nim na całe życie. Zastanawiasz się nad tym, na co się zdecydować, aby nadać mu charakter i sprawić, aby było lubiane i szanowane…

Nie wszystkim jednak dogodzisz. Czy istnieją imiona, które podobają się większości? Teoretycznie tak, ale w praktyce wygląda to różnie.

Tym razem skupmy się na męskich imionach popularnych w Polsce, które większość ludzi uważa za wyjątkowe. Wyjaśnimy też ich znaczenia,

Jan

To imię należy do osoby która ceni wartości, ma mocny kręgosłup moralny i nie wypiera się tego, skąd pochodzi. Bardzo często osiąga sukces w świecie artystycznym i dobrze czuje się, gdy otaczany jest przez ludzi kreatywnych. Świetnie sprawdzi się w roli organizatora wszelkich imprez, a także wycieczek. Ma cechy przywódcze, które potrafi w dobry sposób wykorzystać. Niestety jego upór prowadzi do tego, że często płynie pod prąd i wydaje mu się, że jako jedyny ma rację, a wszyscy inni są w błędzie.

Antoni

Człowiek marzyciel. Ma cierpliwość, której mogą pozazdrościć mu inni mężczyźni. Potrafi skupić się na sobie, ale bardzo dużo czasu poświęca także rodzinie. Niestety ma problem z decyzyjnością i zdarza się, że poświęca dużo czasu na to, by podjąć jakąkolwiek decyzje, ale z reguły kończy się wszystko dobrze, ponieważ posiada dobrą intuicję, która przez całe życie dobrze go kieruje.

To może Cię zainteresować:  Najpopularniejsze imiona w roku twojego urodzenia. Kilkanaście lat temu były wszelkie rekordy.

Michał

To dusza towarzystwa, wokół której zawsze jest tłoczno. Ludzie lubią przebywać w jego towarzystwie i wiedzą, że gdziekolwiek pojawi się Michał, zawsze będzie dobra zabawa, Mało kto wie jednak, że to osoba skryta w sobie, która bardzo często ocenia innych, Ma problem z tym, aby postawić się na czyimś miejscu i odwrócić role, aby przekonać się, co czuje inna osoba. Jest dumny i to jego czuły punkt. W prosty sposób można go zranić, a gdy się urazi jego dumę. Jest pamiętliwy i nie zapomni, gdy ktoś zrobi mu krzywdę.

Adam

Nie licz na to, że w jego towarzystwie będziesz śmiać się do rozpuku. To poważny gość, któremu nie po drodze turlanie się ze śmiechu na podłodze. Stąpa mocno po ziemi i jest realistą. Ma konserwatywne poglądy i jest oszczędny w słowach. Nie okazuje także zbytnio uczuć, ale uważa, że czynami można więcej pokazać niż mówiąc słodkie słówka. Jest natomiast bardzo pomocny, oddany i wierny. Jego słowa są cenniejsza niż złoto. Jeśli komuś coś obieca, tak będzie.

To może Cię zainteresować:  „Będzie pośmiewiskiem”. Nie może pogodzić się z imieniem, które kuzynka nadała córeczce.

Bartłomiej

Można o nim powiedzieć, że ma serce na dłoni. Swoją konsekwencją sprawia, że zawsze osiąga zamierzone cele, ale nie zapomina przy tym o swoich bliskich. Jeśli coś osiąga, pamięta skąd pochodzi i wspomaga rodzinę i przyjaciół. Szybko decyduje się na zmiany w życiu i nie potrzebuje czasu na podjęcie decyzji. Wszystko dzieje się „tu i teraz”. Czasem zdarza mu się być zaborczym, ale w jego mniemaniu jest taki dla dobra ogółu.

Wybrany masaż: 30 lub 60 minut
Wybrany masaż: 30 lub 60 minut
44,99 zł
90,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Wybrany masaż od 44,99 zł w Studiu Masażu Michał Welter w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
6
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz