Home Kategorie Ludzie Małgorzata Rozenek jest przez lekarzy nazywana w szczególny sposób. Jej pseudonim ma wyjątkowe znaczenie.

Małgorzata Rozenek jest przez lekarzy nazywana w szczególny sposób. Jej pseudonim ma wyjątkowe znaczenie.

Małgorzata Rozenek jest przez lekarzy nazywana w szczególny sposób. Jej pseudonim ma wyjątkowe znaczenie.

Małgosia Rozenek spodziewa się dziecka. Lekarz, który prowadzi jej ciążę, nazywa gwiazdę w szczególny sposób. Okazuje się, że ma to związek z płcią dziecka. Jak do niej mówi?

Małgosia Rozenek lada moment przywita na świecie swoje trzecie dziecko. Od samego początku gwiazda chętnie chwali się szczegółami z przygotowań na powitanie nowego członka rodziny. Wszystko jest już dopięte na ostatni guzik. Na dzidziusia Majdana, jak nazywają go przyszli rodzice, czeka gustowny pokój, który jest dopracowany w każdym detalu, kilka łóżeczek i wózków.

Z utęsknieniem czekają również na niego przyszli rodzice, a zwłaszcza przejęty tata, dla którego będzie to pierwsze biologiczne dziecko. Chociaż ma już doświadczenie w opiece nad starszymi synami swojej żony, to jednak pojawienie się w domu noworodka wywołuje w nim sporo emocji.

– „Powiem szczerze, że mieliśmy nawet taki lekki alarm. Okazało się, że fałszywy, więc tak żyjemy w takim zawieszeniu i wszyscy to przeżywamy, szczególnie Radzio, który jest przejęty swoją nową rolą” – powiedziała Małgosia na Instagramie.

Gwiazda jest już kilka dni po przewidywanym terminie porodu, więc jej trzeci syn może pojawić się na świece lada moment.

Małgosia już za chwilę urodzi swoje kolejne dziecko. Czas oczekiwania upłynął jej pod znakiem rodzinnych uroczystości. Przełom maja i czerwca był w ich domu bardzo wesoły, ponieważ najpierw swoje urodziny obchodził Radosław Majdan, później młodszy syn Tadeusz, 1 czerwca swoje 42. urodziny świętowała przyszła mama, wczoraj 14 lat skończył Staś. Lada dzień na świecie pojawi się trzeci syn, co będzie kolejnym powodem do świętowania.

Małgosia już niebawem będzie otoczona w swoim domu sporą gromadką mężczyzn. Nawet jej lekarz, który prowadzi trzecią ciążę gwiazdy, postanowił nazywać przyszłą mamę w szczególny sposób. Małgosia zyskała miano Matki Królów. Jak wytłumaczyła przyszła mama, tak lekarze nazywają kobiety, które rodzą samych synów.

Fotokubek ze zdjęciem
Fotokubek ze zdjęciem
15,90 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 15,90zł: Fotokubek z Twoim zdjęciem, latte lub magiczny kubek zmieniajacy kolor na Colorland.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz