Home Kategorie Ludzie Jasnowidz Jackowski jest przerażony własnymi wizjami. Czuje, że jeszcze w tym miesiącu będzie niebezpiecznie.

Jasnowidz Jackowski jest przerażony własnymi wizjami. Czuje, że jeszcze w tym miesiącu będzie niebezpiecznie.

Jackowski przewiduje nową wojnę. Jasnowidz przyzwyczaił nas już do swoich katastroficznych wizji, nigdy jednak nie wypowiadał się jednak w tak otwarty sposób.

Ostatnio Jackowski poszerzył dziedziny życia, dla których udziela przepowiedni o m.in. pogodę, zjawiska naturalne, ekonomię czy politykę. Nie ma tematu, na który by się nie wypowiedział.

Mimo iż już niejednokrotnie Jackowski przewidywał III wojnę światową, która będzie bez porównania bardziej okrutna i dotkliwa, niż jakakolwiek poprzednia, to jego najnowsza wizja jest wyjątkowo poruszająca.

Na youtubowym kanale Krzysztofa Jackowskiego padło kilka precyzyjnych informacji dotyczących tego, jak wkrótce będzie wyglądała sytuacja w Polsce.

– „Cały czas mam odczucie, że w planie jako element awaryjny, jest przygotowany element ogłoszenia jakiegoś stanu. To nie musi być stan wyjątkowy, ani wojenny. Choć może to być taki stan.”

Jasnowidz boi się nadchodzącego dnia wprowadzenia pewnego stanu w Polsce. Jackowski przeczuwa, że może to mieć bezpośredni związek z panującą epidemią. Nie wyklucza jednak, że przyczyna może być zupełnie inna.

W swoich zapowiedziach wymienił też konkretną datę, która może być momentem przełomowym dla historii świata.

Prognozy Krzysztofa Jackowskiego budzą grozę. Jeśli jego wizje okażą się prawdziwe, to już niebawem przyjdzie nam zmierzyć się z nową, trudną rzeczywistością.

– „Uważam i czuję to, że czerwiec i lipiec, te dwa miesiące, będą już wyraźnymi znakami, że robi się bardzo niebezpiecznie na świecie. I myślę, że czerwiec i lipiec, tak czuję, to będzie czas kiedy to będziemy poważnie zaniepokojeni nie tylko koronawirusem, ale też zaczynającą się wojną na świecie. To się zacznie nagle, to nas zaskoczy. Dlaczego? Jak? Przecież było tak spokojnie?”

Jasnowidz już po raz kolejny miał wizję rozpadającego się rządu. Uważa, że w pewnym sensie Polska straciła suwerenność, ponieważ decyzje polityczne zapadają pod naciskiem sił zagranicznych.

– „Mogą być bardzo duże protesty w kraju, ponieważ ten rząd może mieć jakieś korzenie, czy jakieś decydowanie spoza naszego kraju. Co by było w ogóle jakimś nonsensem. Bo to tak, jakbyśmy zatracili suwerenność.”

Na przełomie czerwca i lipca może rozpocząć się nowy konflikt zbrojny. W swojej przepowiedni słynny jasnowidz przewiduje, że to zdarzenie nastąpi zupełnie niespodziewanie. Uważa, że w te wakacje Polacy oraz ludzie na całym świecie nie zaznają spokoju. Zaznacza, że należy spodziewać się gwałtownej zmiany sytuacji w kraju oraz na arenie międzynarodowej. W tym przypadku nie podał, jednak szczegółowych danych.

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać do przełomu czerwca i lipca i samemu zweryfikować, czy przepowiednia się sprawdzi.

Oczyszczanie wodorowe i więcej
Oczyszczanie wodorowe i więcej
89,99 zł
200,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Oczyszczanie wodorowe AquaShure H2 z maską i więcej od 89,99 zł w Medical & Beauty Institute

Twoja reakcja?

Super
Super
168
Ha ha
Ha ha
559
Wow
Wow
300
Smutny
Smutny
1020
Zły
Zły
411

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz