Home Kategorie Ludzie Rodzina królewska zleciła zabójstwo księżnej Diany? Nowe doniesienia są przerażające.

Rodzina królewska zleciła zabójstwo księżnej Diany? Nowe doniesienia są przerażające.

Rodzina królewska zleciła zabójstwo księżnej Diany? Nowe doniesienia są przerażające.

Kto odpowiada za śmierć księżnej Diany? Pomimo upływu lat, temat nagłej śmierci królowej ludzkich serc nadal rozpala emocje.

Minęły już 23 lata odkąd odeszła, a nadal poznajemy nowe fakty i hipotezy dotyczące okoliczności jej tragicznego wypadku. Teraz do sieci trafiła informacja o tym, że to rodzina królewska zaplanowała wszystko.

Do dzisiaj nadal wiele osób na całym świecie nurtuje pytanie o to, kto odpowiada za śmierć Diany. Królowa ludzkich serc była uwielbiana na całym świecie przez swoją działalność charytatywną, chęć podróżowania, otwartość w kontaktach z potrzebującymi oraz odwagę do łamania królewskiego protokołu.

Niejednokrotnie jej śmiałe zachowania wywoływały złość i niechęć ze strony rodziny królewskiej. Księżna Diana zmagała się z wieloma problemami osobistymi. Była załamana tym, że książę Karol ją zdradza, a pozostali członkowie rodziny są jej nieprzychylni. Napięta atmosfera i nieustannie towarzyszący księżnej stres doprowadziły do pojawienia się u niej problemów psychicznych i bulimii.

W końcu, w 1996 roku rozwiodła się z Karolem. Wszyscy spodziewali się, że zerwanie z przeszłością pozwoli jej zbudować nowe życie. Niestety zaledwie rok później zginęła. Dla wielu osób fakt, że pomiędzy oficjalnym rozstaniem z księciem Karolem, a śmiercią Diany minął zaledwie 1 rok jest powodem do snucia podejrzeń na temat zaangażowania rodziny królewskiej w zlecenie zabójstwa. Dyskusję o śmierci Diany dodatkowo podsyca istnienie wielu niewyjaśnionych kwestii i tajemnic, które skrywa pałac Buckingham.

Śmierć Goerge’a Floyda spowodowała, że w mediach społecznościowych znowu uaktywniła się grupa Anonymous, która udostępniła wstrząsające informacje dotyczące znanych osób. Ostatnio podzielili się wiadomościami na temat przeszłości Donalda Trumpa oraz śmierci księżnej Diany.

Jest to forma odpowiedzi na brutalne zamieszki, do których doszło za sprawą Afroamerykanów po śmierci Floyda w wielu miejscach w USA.

Grupa uważa, że śmierć księżnej Diany byłą szczegółowo zaplanowana przez rodzinę królewską. Członkowie Anonymous twierdzą, że Diana szantażowała Winsdorów udostępnieniem taśmy z informacjami dotyczącymi ich zamieszania w przestępczą działalność amerykańskiego multimilionera, Jeffreya Epsteina. Taka wersja wydarzeń zdaje się być prawdopodobna, biorąc pod uwagę, że niedawno książę Andrzej został oskarżony o powiązania z mężczyzną.

O istnieniu wspomnianej taśmy już w 2002 roku donosiła gazeta „The Guardian”. Nie wiadomo, skąd pochodzą informacje opublikowane przez grupę Anonymous i trudno jest określić, ile jest w nich prawdy. Wszystko wskazuje na to, że nigdy nie poznamy pełnej odpowiedzi na to, kto stoi za śmiercią księżnej Diany.

Według oficjalnie obowiązującej wersji za jej zgon odpowiadał pijany kierowca.

Off-road: szkolenie z nagraniem HD
Off-road: szkolenie z nagraniem HD
89,99 zł
180 dni
do końca oferty!
45-minutowe szkolenie z jazdy off-road z nagraniem HD i bonem wartościowym za 89,99 zł i więcej opcji w Abstractive

Twoja reakcja?

Super
Super
12
Ha ha
Ha ha
9
Wow
Wow
16
Smutny
Smutny
121
Zły
Zły
32

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz