Home Kategorie Poruszające 21-letnia kobieta wyrzuciła swoją córeczkę przez okno. Dziewczynka przyszła na świat zaledwie 12 dni wcześniej.

21-letnia kobieta wyrzuciła swoją córeczkę przez okno. Dziewczynka przyszła na świat zaledwie 12 dni wcześniej.

Nie ma na świecie silniejszej więzi niż ta pomiędzy matką i dzieckiem. Kochająca matka jest w stanie zrobić dla dziecka wszystko.

Udowodniła to właśnie ta historia, którą opisały już media na niemal całym świecie. Matka wyrzuciła córkę przez okno, aby ratować jej życie.

Shelby Ann Carter została matką w wieku 21 lat. Po porodzie zamieszkała ze swoją mamą, partnerem i noworodkiem w drewnianym domu w Wyoming. Pierwsze dziecko Shelby urodziło się zaledwie 12 dni przed tym, jak doszło do okropnej tragedii.

Nie do końca wiadomo ile czasu minęło od momentu, gdy Shelby zorientowała się, że jej dom stoi w płomieniach, do momentu, w którym zdecydowała poświęcić swoje życia, aby ratować maleńką Keanę. Musiały to być jednak sekundy, być może minuty.

To może Cię zainteresować:  Przypięła dwutygodniową córeczkę do fotelika i wyrzuciła przez okno. Nie mogła zrobić nic innego...

Ogień szalał, pochłaniając dom rodziny i zmieniając jej życie w piekło. Wystarczyła chwila, aby odciąć domownikom wszelkie drogi ucieczki. Kiedy doszło do tragedii, w domu była 21-letnia Shelby i jej córeczka.

Kiedy strażakom w końcu udało się zapanować nad płomieniami, dokonali porażającego odkrycia. Okazało się, że zdesperowana Shelby postanowiła za wszelką cenę próbować ratować córeczkę…

21-latka przypięła maleństwo pasami do fotelika samochodowego, po czym… wyrzuciła dziewczynkę przez okno z drugiego piętra. Chociaż brzmi to absurdalnie, ta rozpaczliwa decyzja uratowała życie noworodka.

Maleńka Keana trafiła do szpitala na obserwację. Dzięki przytomnej decyzji młodej mamy, dziewczynka nie tylko przeżyła pożar, ale i nie odniosła właściwie żadnych obrażeń.

To może Cię zainteresować:  Kobieta zauważyła, że mężczyzna dosłownie ciągnie psa za sobą po ziemi. Bestialstwo!

Niestety historia ta nie ma szczęśliwego zakończenia. Shelby zginęła w pożarze. Udusiła się dymem tuż po tym, jak wyrzuciła córkę przez okno. Strażacy odnaleźli jej zwłoki w budynku.

Szef miejscowej policji określił to, co się stało „cudem” i podkreślił, że to niesamowite, że Shelby udało się zebrać myśli na tyle, by uratować dziecko, gdy obok szalały płomienie.

Śmierć Shelby wstrząsnęła mieszkańcami niewielkiego Wyoming. Na Facebooku dziewczynę okrzyknięto bohaterką. Tuż przed tragedią, Shelby skończyła 21 lat…

Bliscy ofiary pożaru mówią, że Shelby była bardzo dumna ze swojej małej córeczki, a zostanie mamą było spełnieniem jej marzeń.

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
20
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz