Home Kategorie Poruszające Czwórka maturzystów wracała z egzaminu do domu. Doszło do tragicznego wypadku.

Czwórka maturzystów wracała z egzaminu do domu. Doszło do tragicznego wypadku.

Wypadek maturzystów w Siedliszczu. Czworo młodych ludzi wracało z egzaminu dojrzałości. Za kierownicą siedział 19-latek, który stracił panowanie nad pojazdem.

Jak informuje lubelska policja do tragicznego wypadku doszło we wtorek około 12:30 na ul. Szpitalnej w Siedliszczu. Za kierownicą BMW siedział 19-letni chłopak, który nie dostosował prędkości i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka busem.

– „Ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego z KMP Chełm wynika, że kierujący BMW 19-letni mężczyzna nie dostosował prędkości i na łuku jezdni wpadł w poślizg, a następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia czołowego z busem towarowym” – opowiadają policjanci serwisowi SE.

To może Cię zainteresować:  17-latek złapał za telefon i spowodował tragiczny wypadek. Jego matka upubliczniła zdjęcia, aby ostrzec innych.

19-letni kierowca zginął na drodze. W pojeździe znajdowała się jeszcze jego koleżanka i dwaj koledzy. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala w Chełmie. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Funkcjonariusze ustalili, że kierujący busem marki Renault nie miał szans uniknąć zdarzenia. 55-latek był trzeźwy. Razem z nim jechała jeszcze jedna osoba. Nie stało się im nic poważnego.

To może Cię zainteresować:  Wybuch gazu w bloku w Preszowie. Kamera nagrała moment, gdy doszło do eksplozji.

Jak informuje nieoficjalnie Dziennik Wschodni, wszyscy pasażerowie BMW to tegoroczni maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego w Siedliszczu. Feralnego dnia wracali z egzaminu z matematyki. Tragedia wstrząsnęła całą szkołą.

Dokładne okoliczności wypadku wyjaśnia policja i prokuratura. Funkcjonariusze z woj. lubelskiego apelują do kierowców o wyobraźnię na drodze, zdjęcie nogi z gazu i dostosowanie prędkości do panujących warunków.

Kurs online: Tarot i astrologia
Kurs online: Tarot i astrologia
19,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Podstawy tarota i astrologii z certyfikatem za 19 zł z firmą Online Edukacja

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
19
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz