Home Kategorie Ludzie Marcin Prokop znika z TVN-u. Właśnie pożegnał się z widzami.
29.60K

Marcin Prokop znika z TVN-u. Właśnie pożegnał się z widzami.

Marcin Prokop to jeden z najbardziej lubianych prowadzących Dzień Dobry TVN. Teraz żegna się z widzami. Dlaczego znika z anteny?

Marcin Prokop i Dorota Wellman stali się ulubionym duetem porannego programu TVN. Zwykle tryskają humorem, a ich żarty są zawsze w punkt. Na próżno u nich szukać antenowych wpadek.

Poza pracą gwiazdy lubią się też prywatnie. Chemia między nimi jest mocno wyczuwalna, dzięki czemu oboje mogą pozwolić sobie na swobodne dyskusje i wyjście obronną ręką z każdej opresji w trakcie programu na żywo. Całość wypada bardzo naturalnie i zabawnie. Ta dwójka dobrze wie jak zaskarbić sobie sympatię widzów.

Marcin Prokop słynie z celnej riposty i przesyconego sarkazmem poczucia humoru. Mięknie jedynie, podczas zabawy ze swoją córeczką Zosią. O swoim rodzinnym życiu nie odpowiada zbyt wiele, jednak oboje z Marysią Prażuch, realizują swój założony plan.

– „Realizujemy schemat, w którym on poluje, a ona opiekuje się domem” – wyznał dziennikarz.

Kilka dni temu Marcin i Dorota po raz kolejny przywitali widzów Dzień Dobry TVN. Jednak na profilu dziennikarza pojawił się post, który zaniepokoił jego fanów. Zdaje się, że gwiazdor żegna się ze swoimi fanami i znika z anteny.

– „Bój to jest nasz ostatni w #ddtvn… przed wakacjami. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami przez kolejny sezon, bez was bylibyśmy jak klucz bez dziurki. #ddtvn #prokop #wellman #seeya #vacation” – napisał żartobliwie Prokop.

Fani natychmiast zareagowali:

– „Bez Was nie ma DDTVN. Udanego urlopu i wracajcie szybko.”

– „Będzie mi brakowało ulubionej pary.”

– „Nieeee!! Będę tęsknić za wami, jesteście najlepsi.”

Oczywiście dziennikarz nie ma na myśli pożegnania na zawsze. Oboje z Dorotą zaczynają swoją przerwę wakacyjną i rozpoczynają urlopy. Program Dzień Dobry TVN będzie wciąż emitowany. Zmieni po prostu swoją formułę na Dzień Dobry Wakacje, w którym zobaczymy nowych, sezonowych prowadzących.

W ubiegłym roku gospodarzami byli dziennikarze mający swoje cykle w trakcie regularnych wydań, m.in. Ania Wendzikowska, Basia Pasek i Piotr Wojtasik. Niewykluczone, że tak samo będzie i tym razem.

Kurs online: Mechanika Samochodowa
Kurs online: Mechanika Samochodowa
69,00 zł
59 dni
do końca oferty!
Kurs online: Mechanika Samochodowa z certyfikatem za 69 zł w Kar-Group

Twoja reakcja?

Super
Super
28
Ha ha
Ha ha
15
Wow
Wow
15
Smutny
Smutny
53
Zły
Zły
14

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz