Home Kategorie Ludzie Modelka już za miesiąc ma zostać mamą. Jednak to nie ona urodzi dziecko, a jej mąż.

Modelka już za miesiąc ma zostać mamą. Jednak to nie ona urodzi dziecko, a jej mąż.

Modelka z Kolumbii zostanie mamą. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że dziecko urodzi jej partner. Szczęśliwa para nie może doczekać się pierwszego wspólnego potomka.

Danna Sultana to pochodząca z Kolumbii tancerka, modelka i artystka. Dorastała w konserwatywnej rodzinie i dość wcześnie opuściła dom.

Popularność zdobyła dzięki udziałowi w reality show „Colombia Has Talent”. To otworzyło jej drzwi do kariery. Dannę coraz częściej zapraszano do różnych programów. Jak rozpoznawalna modelka i tancerka podróżowała po całym świecie. W końcu poznała miłość swojego życia – Estebana Landrau. Owocem tej miłości jest syn Ariel, który urodzi się już za miesiąc.

Jednak chłopca urodzi nie Danna, a Esteban.

To jedna z najbardziej niezwykłych par na świecie. Danna i Esteban tworzą związek transpłciowy. Danna Sultana urodziła się jako mężczyzna, a Esteban Landrau był portorykańską kobietą.

To może Cię zainteresować:  Kidawa-Błońska: „Facet z facetem nie może mieć dziecka, po co zadaje pan takie pytanie”.

Siła i niezwykłość ich uczucia sprawiła, że para ma wielu fanów na całym świecie, którzy razem z nimi odliczają czas do narodzin potomka. Jak podają media, Danna i Esteban poczęli dziecko metodą naturalną, ponieważ oboje nie przeszli operacji usunięcia genitaliów.

Jakiś czas temu na swoim koncie na Instagramie para zamieściła zdjęcie opatrzone podpisem „Love is love”.

View this post on Instagram

#LoveIsLove #transpregnancy #amorTransgenero

A post shared by Ðanna Sultana (@dannasultana) on

Według komentatorów, związek Danny i Estebana daje nadzieję innym transpłciowym osobom, które marzą o posiadaniu dzieci.

Małżonkowie wyglądają na bardzo zakochanych i szczęśliwych. Niedawno urządzili dla dziecka baby shower, a relacja z wydarzenia trafiła na YouTube.

Według lekarzy ciąża przebiega prawidłowo, a Ariel ma być dużym, zdrowym chłopcem.

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz