Home Kategorie Poruszające Tragedia tuż po egzaminie na prawo jazdy. Nie żyje kursant.

Tragedia tuż po egzaminie na prawo jazdy. Nie żyje kursant.

Tragedia po egzaminie na prawo jazdy. Mężczyzna zestresował się i prawdopodobnie dostał zawału. Niestety nie udało się go uratować.

Do przykrych wydarzeń doszło w Gorzowie Wielkopolskim. Informację przekazał Gazecie Lubuskiej jeden z czytelników. Jak opisuje, po zdanym egzaminie na prawo jazdy 58-letni mężczyzna nagle zasłabł i pomimo reanimacji zmarł.

– „Nie do uwierzenia, ale to się zdarzyło naprawdę. Człowiek tak zestresował się egzaminem na prawo jazdy, że zaraz po nim dostał zawału i umarł” – cytuje Gazeta.

Redakcja Gazety Lubuskiej zdecydowała się zweryfikować te doniesienia. Okazało się, że takie zdarzenie faktycznie miało miejsce. Informację potwierdził rzecznik WORD w Gorzowie:

– „Potwierdzam, iż dana sytuacja miała miejsce obok Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego przy ul. Podmiejskiej 18 w Gorzowie Wlkp. 1 czerwca Pan miał egzamin na prawo jazdy w naszym ośrodku, egzamin zakończył się pozytywnie dla egzaminowanego. Po opuszczeniu Ośrodka na chodniku przy ulicy głównej Pan stracił przytomność, na miejsce wezwano karetkę. Pomimo reanimacji mężczyzna zmarł.”

Jak nieoficjalnie donosi serwis, mężczyzna prawdopodobnie dostał zawału serca już poza terenem ośrodka. Potwierdzić to ma wstępna sekcja zwłok, która wyklucza udział osób trzecich.

Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wielkopolskim, prok. Łukasz Gospodarek powiedział, że „w chwili zdarzenia nieznana była przyczyna zgonu i wszystko działo się na oczach świadków”. Postępowanie toczy się więc „w sprawie”, a nie „przeciwko” komukolwiek. Chodzi o artykuł 155 kodeksu karnego, czyli nieumyślne spowodowanie śmierci.

Dokładne wyniki badań będą znane za co najmniej miesiąc. Jeśli wstępna przyczyna zgonu się potwierdzi, śledztwo będzie umorzone.

Pakiet zabiegów upiększających
Pakiet zabiegów upiększających
31,99 zł
149,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Pakiety zabiegów upiększających na twarz od 39,99 zł w Derma SPA

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
9
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz