Home Kategorie Poruszające Ciała dwóch nastoletnich sióstr odnaleziono w domu ojca. To jednak nie koniec tragedii.

Ciała dwóch nastoletnich sióstr odnaleziono w domu ojca. To jednak nie koniec tragedii.

63-latek z Teksasu zastrzelił swoje dwie nastoletnie córki. Chwilę później sam popełnił samobójstwo.

Policjanci z Mesquite przyjechali pod dom w Bradford Place około 22:25 we wtorek wieczorem. Zostali zawiadomieni o tym, że słyszano tam strzały. Na miejscu odnaleźli 63-letniego Raymonda Haydela. Mężczyzna leżał na podłodze z raną postrzałową głowy. Funkcjonariusze kontynuowali przeszukiwanie domu i niedługo później znaleźli ciała 17-letniej Natashy Haydel oraz jej młodszej siostry Alexy. Obie miały wiele ran postrzałowych. Policja potwierdziła, że cała trójka zginęła na miejscu. Detektywi starają się ustalić co było motywem morderstwa i samobójstwa.

Z informacji zebranych do tej pory przez policję wynika, że Haydel i 42-letnia matka dziewcząt, Michelle Chapman, nie byli już parą. W 2012 roku złożyli pozew o rozwód. Chapman ożenił się ponownie trzy lata później. Natasha i Alexa mieszkały na stałe z matką w Forney. W dniu zabójstwa odwiedziły jednak ojca w Mesquite. Wes Hardin, ojciec chłopaka jednej z dziewcząt, wyraził zdumienie, że Haydel był w stanie dopuścić się tak okrutnego czynu.

– „Czasem zdarzają się rzeczy, których nie sposób uzasadnić. Oczywiście jesteśmy źli, ale wiemy, że dziewczyny chciałyby, abyśmy świętowali ich życia…”

Darion i Lindsay Daily, którzy mieszkają w sąsiedztwie miejsca, w którym miała miejsce zbrodnia, opowiedzieli o tym, co zaobserwowali po przyjeździe służb na miejsce.

– „Wszystko zostało zablokowane i otaśmowane, żebyśmy naprawdę nic nie mogli zobaczyć.”

Natasha niedawno ukończyła szkołę średnią w Forney. Z kolei Alexa była uczennicą drugiej klasy. Obie dziewczyny grały w szkolnym zespole. Szkoła w Forney jest zrozpaczona z powodu śmierci dziewczyn. W oficjalnym komunikacie czytamy:

– „Wczoraj dowiedzieliśmy się o tragicznej śmierci dwóch uczennic naszej szkoły średniej w Forney. Nasze serca są złamane. Składamy kondolencje rodzinie Natashy i Alexy Haydel oraz całej naszej rodzinie Szkoły w Forney.”

Szkoła zaoferowała swoim uczniom porady online ze specjalistami w trakcie których młodzi ludzie mogą uzyskać wsparcie psychologiczne w tym trudnym czasie. Riley Warren, dyrektor szkoły napisał:

– „Proszę, módlcie się za matkę tych dziewcząt. Społeczność Forney jest załamana utratą dwójki niesamowicie zdolnych i młodych dziewcząt. Brakuje mi słów…”

Na stronie GoFundMe została utworzona przez rodzinę Hardinów zbiórka pieniędzy mająca na celu zebranie środków na pokrycie kosztów pogrzebu dla obu dziewcząt. Udało się już zebrać 26 734 dolarów.

Odchudzający masaż BOA
Odchudzający masaż BOA
49,99 zł
72,00 zł
Oferta zakończona!
Masaż BOA – drenaż limfatyczny od 49,99 zł w Vitalift (do -47%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
9
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz