Home Kategorie Poruszające Nie żyje roczny chłopiec. Jego gnijące ciało znaleziono w mieszkaniu, z którego wydobywał się „straszny odór”.

Nie żyje roczny chłopiec. Jego gnijące ciało znaleziono w mieszkaniu, z którego wydobywał się „straszny odór”.

Nie żyje roczne dziecko. Gdyby nie „straszny odór”, który wydobywał się z jednego z mieszkań, nigdy nie odkryto by makabrycznej zbrodni.

Do szokującego odkrycia doszło w jednym z mieszkań w Ohio w USA. Strażacy zostali poinformowani przez anonimowego informatora o „strasznym odorze” unoszącym się w powietrzu. W rozmowie z dyspozytorem przyjmującym zgłoszenie miał powiedzieć:

– „Myślę, że jest tam ktoś, kto nie żyje.”

Na miejsce przybyli policjanci z Dayton, a także strażacy, którzy pomogli dostać się do mieszkania. W powietrzu faktycznie czuć było okropny zapach kojarzący się z rozkładem. Po wejściu do środka dokonano makabrycznego odkrycia.

To może Cię zainteresować:  Mężczyzna złamał kwarantannę. Skończyło się tragedią – zjadł go krokodyl.

Jak relacjonuje porucznik policji w Dayton, Jason Hall:

– „Strażacy zlokalizowali szczątki małego dziecka, które najwyraźniej nie żyło od jakiegoś czasu. Następnie wezwano detektywów zarówno z jednostki specjalnej Dayton Police Department Special Victims Unit oraz Homicide Unit.”

Jak podał serwis WHIO-TV, biuro koronera hrabstwa Montgomery nie było w stanie podać wieku dziecka. Ze wstępnego raportu policji z Dayton wynika, że chłopiec miał około roku. Dopiero sekcja zwłok pomoże ustalić, jak długo maleństwo nie żyło i w jakich okolicznościach zmarło.

W związku ze zdarzeniem została aresztowana matka dziecka. Kilku obywateli pomogło policji zlokalizować kobietę. To 33-letnia Wanisha Smith. Obecnie przebywa w więzieniu pod zarzutem nieumyślnego spowodowania śmierci i narażania dziecka na niebezpieczeństwo.

To może Cię zainteresować:  Matce pękło serce po śmierci syna. Zmarła miesiąc po jego pogrzebie.

Jak poinformowali śledczy, kobieta ma także inne dzieci, z których żadne z nią nie mieszka. Funkcjonariusze zapewniają, że są one bezpieczne.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
10
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz