Home Kategorie Ludzie Henio Majdan w pierwszej sesji z rodzeństwem. Małgorzata Rozenek padła ze zmęczenia.

Henio Majdan w pierwszej sesji z rodzeństwem. Małgorzata Rozenek padła ze zmęczenia.

Małgosia Rozenek wróciła już z malutkim Heniem do domu. Na jej profilu pojawiły się też pierwsze zdjęcia wszystkich trzech synów. Ciężko oderwać wzrok od tych wzruszających kadrów.

10 czerwca Perfekcyjna Pani Domu powitała na świecie swojego syna Henia. Maluch urodził się kilka dni po planowanym terminie, a cała rodzina długo go wyczekiwała.

Bardzo przejęty był też przyszły tata, czyli Radosław Majdan, dla którego to pierwsze biologiczne dziecko. Pomimo iż mężczyzna wspólnie z żoną wychowuje dwójkę jej starszych synów, to jednak pojawienie się w domu noworodka przysporzyło mu wiele emocji.

– „Powiem szczerze, że mieliśmy nawet taki lekki alarm. Okazało się, że fałszywy, więc tak żyjemy w takim zawieszeniu i wszyscy to przeżywamy, szczególnie Radzio, który jest przejęty swoją nową rolą” – powiedziała Małgosia na Instagramie.

Cudowną wiadomość o narodzinach chłopca przekazali prowadzący Dzień Dobry TVN, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik. Kilka godzin później narodziny chłopca potwierdził dumny tata, dodając pierwsze wspólne zdjęcia. Mogliśmy zobaczyć na nich świeżo upieczoną mamę, która nieco zmęczona, aczkolwiek niezwykle szczęśliwa tuli do piersi noworodka.

Niedawno wszystkie media obiegła informacja o tym, że świeżo upieczona mama wraz z synem wracają do domu. Henryk i Małgosia czuli się bardzo dobrze, dlatego lekarze pozwolili na to, aby długi weekend spędzili w domu. Z licznych postów jakie publikowała Rozenek podczas ciąży, wiemy że na malucha czeka przepiękny pokój, który został dopracowany w najmniejszych szczegółach.

Jednak przede wszystkim w domu czekali na niego dwaj starsi bracia. Chłopiec miał pojawić się na świecie pod koniec maja, więc musieli wykazać się oni wielką cierpliwością. Dzisiaj dumna mama postanowiła pokazać swoim fanom pierwsze wspólne zdjęcia wszystkich synów. Piękne rodzinne kadry opatrzyła równie wzruszającym opisem.

– „Pierwsze dni w domu,to zawsze wielka rewolucja. Jak rodziłam swoje pierwsze dziecko to usłyszałam jedną z najlepszych rad, jaką młoda mama może dostać: „jedz kiedy możesz, śpij kiedy jest okazja” i tak, też robię. Te pierwsze dni w ogóle są trudne: cały porządek dnia się sypie, noc nie wyglada już tak dobrze jak kiedyś, a kobieta w połogu… Zresztą wszystkie mamy wiedzą o czym mówię. Za to chłopcy szczęśliwi. Trudno im uwierzyć, że kiedyś też byli tacy malutcy #pannyprosie mocno podekscytowane a #georgiomajdani spokojny i dostojny jak zawsze. Powiększa nam się ten #gangmajdana. Z resztą sam Pan Majdan puchnie z dumy i radości, a najlepiej na tym wszystkim wychodzi #dzidziuśmajdana. Henio śpi kiedy chce, je kiedy chce i wszystko kręci się wokół niego i wyraźnie mu to pasuje. Miłej niedzieli dla wszystkich” – napisała Małgosia pod zdjęciem.

View this post on Instagram

Pierwsze dni w domu,to zawsze wielka rewolucja 🤷‍♀️ jak rodziłam swoje pierwsze dziecko to usłyszałam jedną z najlepszych rad, jaką młoda mama może dostać: „jedz kiedy możesz, śpij kiedy jest okazja” 😁i tak, też robię😁 te pierwsze dni w ogóle są trudne: cały porządek dnia się sypie, noc nie wyglada już tak dobrze jak kiedyś 😁 a kobieta w połogu…🤦‍♀️ zresztą wszystkie mamy wiedzą o czym mówię😜 Za to chłopcy szczęśliwi 😁 trudno im uwierzyć, że kiedyś też byli tacy malutcy 😁 #pannyprosie mocno podekscytowane a #georgiomajdani spokojny i dostojny jak zawsze. Powiększa nam się ten #gangmajdana 😜 zresztą sam Pan Majdan puchnie z dumy i radości ❤️ a najlepiej na tym wszystkim wychodzi #dzidziuśmajdana 😂😂😂 Henio śpi kiedy chce, je kiedy chce i wszystko kręci się wokół niego 💕 i wyraźnie mu to pasuje 🥰 miłej niedzieli dla wszystkich ❤️❤️❤️

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Na pięknych zdjęciach widzimy, że nie tylko starsi bracia nie mogli się doczekać, aż Henio pojawi się w domu. Na swoją panią czekał też jej pupil, który nie miał zamiaru odstępować jej na krok.

Internauci zachwycają się fotografiami z domu Majdanów.

– „Piękne. Bracia w komplecie i wypoczywająca mama.”

– „Cudowny obrazek. Nie moge sie napatrzeć.”

– „Ale słodziaki. Jeszcze raz gratuluje.”

– „Wspaniały czas. Niech Pani odpoczywa.”

– „Henio i jego starsi baracia w końcu razem. Chyba nie powstrzymam łez” – czytamy w komentarzach.

Życzymy Małgosi i jej rodzinie dużo spokoju i wypoczynku.

Kurs online: Rejestratorka-asystentka med. z MEN
Kurs online: Rejestratorka-asystentka med. z MEN
89,00 zł
299,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Rejestratorka-asystentka medyczna z zaświadczeniem MEN za 89 zł z P&M Management Group (zamiast 299 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz