Home Kategorie Ludzie Małgorzata Rozenek w obcisłym dresie spaceruje za rękę z Radkiem. Macierzyństwo dodaje jej skrzydeł.

Małgorzata Rozenek w obcisłym dresie spaceruje za rękę z Radkiem. Macierzyństwo dodaje jej skrzydeł.

Małgosia Rozenek i Radosław Majdan wybrali się na szybki spacer z psami. W pewnym momencie natknęli się na nich paparazzi, którzy zrobili zdjęcia. Co na nich widać?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan niedawno zostali rodzicami. Powitali na świecie syna Henryka. Pierwsze zdjęcia chłopca trafiły do sieci kilka godzin po porodzie. Internauci ruszyli z gratulacjami, a wśród wpisów nie zabrakło słów od zaprzyjaźnionych gwiazd.

Znane osoby nie tylko wspierają rodziców słowami, ale także podarunkami. Irena Kamińska-Radomska przygotowała dla chłopca prezent, który jest jednocześnie talizmanem:

– „Mam mały drobiazg dla małego Henia. To mała złota rybka, która będzie jego talizmanem, by jego wszystkie marzenia się spełniły” – mówi Irena Kamińska-Radomska.

Małgorzata Rozenek we wtorkowy poranek opublikowała zdjęcie, na którym jej mąż zasnął u boku syna. W opisie zdradziła, że Henio powoli przechodzi z trybu nocnego w tryb dzienny. Dodała, że Radosław angażuje się w wychowywanie chłopca i bardzo jej pomaga w codziennych obowiązkach.

– „Powiem Wam szczerze, że jak na nich patrzę razem, na tego mojego wytatuowanego, rock’n rollowego Radzia, który ma w sobie tyle miłości i troski do Henia, to aż się wzruszam, ale może to tylko hormony.”

O tym, że Małgosia może liczyć na wsparcie męża, można przekonać się patrząc na najnowsze zdjęcia paparazzich. Zakochani zostali przyłapani w momencie, gdy wybrali się z psami na spacer. Świeżo upieczeni rodzice mają pod opieką trójkę czworonogów.

Radek i Gosia trzymali się za ręce i uśmiechali się do siebie. Macierzyństwo służy Perfekcyjnej Pani Domu, bo wygląda naprawdę dobrze. Postawiła na wygodny strój, sięgając po biały dres w gwiazdki i czarne klapki z futerkiem. Włosy spięła w kitek i włożyła przeciwsłoneczne okulary.

Kurs Excel: rok nauki online
Kurs Excel: rok nauki online
39,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Roczny dostęp do lekcji online z zakresu MS Excel za 39 zł na platformie iExcel.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
7
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz