Home Kategorie Ludzie Małgorzata Rozenek z synkiem na wizycie kontrolnej. W zwiewnej sukience wyglądała świetnie, ale to jej klapki przykuły uwagę.
14.02K

Małgorzata Rozenek z synkiem na wizycie kontrolnej. W zwiewnej sukience wyglądała świetnie, ale to jej klapki przykuły uwagę.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybrali się z małym Heniem na badania kontrolne. Kiedy opuszczali szpital, czekali na nich paparazzi. Jak prezentowali się świeżo upieczeni rodzice?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w zeszłym tygodniu zostali rodzicami. Powitali na świecie synka Henia, którego pierwsze zdjęcia pojawiły się w sieci chwilę po porodzie. Od tego momentu małżonkowie co jakiś czas dzielą się swoim szczęściem z internautami i pokazują nowe fotki.

Chłopiec nie tylko cieszy się popularnością w sieci. Z jego narodzin radują się też osoby z otoczenia rodziców malucha, które przesyłają prezenty dla Henia. Już od pierwszych momentów życia maluch tonie w luksusie. Co do tego wątpliwości nie ma Fakt:

– „Kolejny dzień ręce kurierów uginały się od prezentów dla narodzonego zaledwie tydzień temu synka Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Trzeba przyznać, że Henio od pierwszych chwil na świecie przekonał się, co to znaczy dostatek. […] Ostatnio wśród naręcza prezentów znoszonych do domu Majdanów można było zauważyć np. wielką matę z przyczepionymi do niej pluszakami” – czytamy w tabloidzie.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan dbają nie tylko o komfort życia maluszka, ale także o jego zdrowie. W środę wybrali się z synkiem na pierwsze badania kontrolne. Gdy opuścili klinikę, natknęli się na nich paparazzi, którzy zrobili kilka zdjęć. Radosław, jak na dumnego ojca przystało, niósł syna w nosidełku. Tuż obok niego podążała Małgorzata, która co jakiś czas zaglądała do chłopca.

https://www.instagram.com/p/CBiTd4KgQVs/?utm_source=ig_embed

Trzeba przyznać, że Rozenek tydzień po porodzie wygląda świetnie. Na wizytę w klinice zdecydowała się ubrać w zwiewną sukienkę z odsłoniętymi ramionami. Połączyła ją z modną torebką, a także butami, które mogą uchodzić za szczyt luksusu. To model od Diora, którego cena waha się w okolicach 2700 zł.

 

Polmed: Badania hormonalne i tarczycowe
Polmed: Badania hormonalne i tarczycowe
89,99 zł
Oferta zakończona!
Badania hormonalne od 89,99 zł - 300+ lokalizacji w ponad 180 miastach z Centrum Medycznym Polmed

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
10
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz