Home Kategorie Poruszające Przerażające odkrycie w mieszkaniu 43-letniego Niemca. To mężczyzna podejrzany o porwanie Madeleine McCann.

Przerażające odkrycie w mieszkaniu 43-letniego Niemca. To mężczyzna podejrzany o porwanie Madeleine McCann.

Podejrzany o porwanie Madeleine McCann ma sporo za uszami. Znaleziono u niego pornografię dziecięcą i stroje kąpielowe dzieci.

Podejrzany to 43-letni Niemiec. Możliwe, że jest to przełom w sprawie zaginięcia dziewczynki.

W jego prywatnych rzeczach znaleziono stroje kąpielowe dziewczynek i ok. 8000 zdjęć przedstawiających wykorzystywanie seksualne dzieci. Policja znalazła je w trakcie prowadzonego śledztwa.

Oskarżony to Christian Brueckner, który zaprzecza swojemu udziałowi w zniknięciu Madeleine. Jego prawnik Friedrich Fulscher powiedział, że rozmawiał ze skazanym gwałcicielem, który przebywa obecnie w izolatce w niemieckim więzieniu.

W przyczepie kempingowej, której 43-latek używał w Niemczech, policjanci znaleźli dziecięce ubrania. Wśród nich znajdowały się stroje kąpielowe dla kilku dziewczynek. Natomiast w jego opuszczonym domu w Niemczech odnaleziono też 6 dysków USB. Znajdowało się na nich ponad 8000 plików o charakterze pedofilskim. Pomimo to oskarżony nadal zaprzecza, że ma jakikolwiek związek z porwaniem Madeleine.

Istnienie samochodu kempingowego zostało ujawnione w poniedziałek (15.06) wieczorem w niemieckim dokumencie telewizyjnym. Podobno biegli uzyskali zeznania, że Christian Brueckner chwalił się kamperem. Uważał, że idealnie nadaje się do ukrywania „narkotyków i dzieci”. Niemieccy śledczy uważają, że zabił Madeleine wkrótce po uprowadzeniu jej z mieszkania wakacyjnego w portugalskim kurorcie Praia da Luz w maju 2007 roku.

Niemiecki prokurator Hans Christian Wolter potwierdził, że napisał do pary, że Madeleine nie żyje – ale bez ujawnienia, skąd to wiadomo. Jak stwierdził w rozmowie z dziennikiem Mirror:

– „Nie możemy jednak powiedzieć, dlaczego uważamy, że ona nie żyje. Ważniejsze jest, abyśmy odnieśli sukces i byli w stanie udowodnić winę sprawcy, niż aby wyłożyć wszystkie nasze karty na stół i wyjawić im, dlaczego uważamy, że zginęła.”

McCannsowie powiedzieli, że nie otrzymali jeszcze listu. Z kolei rzecznik rodziny, Clarence Mitchell potwierdził, że dostali oni korespondencję od niemieckiej policji. Zapewnił też, że w tym momencie nie będzie żadnych nowych wypowiedzi ze strony rodziny.

W rozmowie z The Sun wyjaśnił, że:

– „Kate i Gerry nie komentują prywatnej korespondencji otrzymanej od policji i nie będą udzielać komentarzy.”

Jednak włoski dziennik Corriere della Sera twierdzi, że rodzice nie zatrudniają już rzecznika, a sami nie pogodzili się ze śmiercią córki. Uważają, że ona żyje i w końcu zostanie odnaleziona.

Dodatkowo okazuje się, że podejrzany może już niedługo opuścić więzienie. Brueckner ma zostać zwolniony z zakładu karnego 17 lipca, jeśli Europejski Trybunał Sprawiedliwości unieważni jego skazanie.

Mężczyzna odpowiada za zgwałcenie 72-letniej Amerykanki w Praia da Luz, kurorcie, w którym mała Madeleine zniknęła w 2007 roku. Trybunał podważa wyrok skazujący, bo niemiecka policja ekstradowała go z Portugalii za osobne skazanie za narkotyki, ale potem postawiła go przed sądem za gwałt. Jego prawnicy twierdzą, że to nielegalne. Wyrok ma zapaść 16 lipca na rozprawie, która została przyspieszona ze względu na nietypowe okoliczności sprawy.

Czy kiedykolwiek się dowiemy, kto stoi za porwaniem malutkiej Madeleine?

Kurs online: Masaż i odnowa biologiczna z certyfikatem
Kurs online: Masaż i odnowa biologiczna  z certyfikatem
59,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Kurs online z certyfikatem: Masaż i odnowa biologiczna z certyfikatem za 59 zł z firmą Akademia Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz