Home Kategorie Poruszające Tragiczny wypadek ciężarówki. Nagranie pokazuje sekundy przed uderzeniem.

Tragiczny wypadek ciężarówki. Nagranie pokazuje sekundy przed uderzeniem.

Wypadek ciężarówki w Rosji. Prawdopodobnie zawiodły hamulce i kierowca nie zdołał odzyskać kontroli nad autem. W sieci można znaleźć nagranie z tego tragicznego momentu.

O wypadku poinformował rosyjski portal mk.ru. Zdarzenie miało miejsce we wtorek 16 czerwca na autostradzie M-5 w kierunku Czelabińska. 36-latek nagle zorientował się, że hamulce nie działają. Awaria nastąpiła w momencie, gdy przed pojazdem znajdowały się cztery auta osobowe.

Tragiczny karambol zarejestrowała kamera monitoringu, a nagranie trafiło do sieci. Widzimy na nim, jak kilka samochodów zwalnia, aby ominąć odcinek drogi, na którym trwał remont. Później ciężarówka z ogromną siłą taranuje auta przed sobą.

To może Cię zainteresować:  NIEOFICJALNIE: Kamil D. nie był w aucie sam podczas wypadku. Towarzyszyła mu kobieta.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Rosji podało, że w wyniku karambolu zginęły dwie osoby, a sześć w ciężkim stanie trafiło do szpitala.

Według kierowcy ciężarówki, kolizja z czterema samochodami miała miejsce z powodu awarii układu hamulcowego pojazdu. Śledztwo w sprawie wypadku prowadzi prokuratura w Kataw-Iwanowsku.

Do tragicznych wypadków na autostradzie z udziałem kilku samochodów dochodzi co jakiś czas. Ostatnio w Szkocji polki rzuciły się na pomoc ofiarom karambolu. Ratowały ludzi z płonących samochodów! Dzięki odwadze naszych rodaczek wszyscy przeżyli wypadek. Jednak kilka osób odniosło poważne obrażenia.

To może Cię zainteresować:  Osiemnastoletni chłopak potrącił i zabił młodą dziewczynę, to co policja przeczytała na kartce, którą trzymała w ręce, wywołuje łzy.

Czasami chwila nieuwagi może zaważyć na życiu wielu osób. Dlatego warto przed wyruszeniem w drogę sprawdzić wszystkie najważniejsze elementy samochodu. A podczas samej jazdy stosować się do przepisów ruchu drogowego.

Uczta dla 2-4 osób
Uczta dla 2-4 osób
89,99 zł
30 dni
do końca oferty!
3-daniowa uczta dla 2 osób za 89,99 zł i więcej opcji w Tawerna Grecka Panteon

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
13
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz