Home Kategorie Ludzie Dominika z „Down the road” pokazała swój codzienny makijaż. Niewiarygodne, jak ona to robi.

Dominika z „Down the road” pokazała swój codzienny makijaż. Niewiarygodne, jak ona to robi.

Dominika z „Down the road” podbiła serca widzów. Dziewczyna walczy ze stereotypowym myśleniem na temat osób z zespołem Downa. Przykłada wagę do idealnego wyglądu i lubi nosić szpilki.

Teraz młoda kobieta pokazał, jak wykonuje swój codzienny makijaż.

Dominika Kasińska to jedna z bohaterek pierwszej polskiej edycji programu „Down the road. Zespół w trasie”. Ta 27-latka sprawiła, że wielu widzów całkowicie inaczej postrzega teraz osoby z zespołem Downa.

Dominika jest energiczna i pełna zapału. Dzięki silnej woli i ciężkiej pracy, udało się jej zniwelować większość objawów choroby. W programie prowadzonym przez Przemka Kossakowskiego, Dominika wyruszyła w podróż życia, jednocześnie obalając mity dotyczące ludzi z dodatkowym chromosomem.

27-latka, jak i pozostali uczestnicy programu, walczy ze stereotypami i walczy o siebie. Jej marzeniem jest to, aby żyć tak, jak inni i nie być postrzeganym poprzez pryzmat choroby. W jednym z wywiadów mama Dominiki wspomniała, że ta ma problem ze znalezieniem pracy.

– „Mam nadzieję, że ten program pomoże mojej córce i innym młodym ludziom z zespołem Downa. Oni potrzebują stałego zatrudnienia. Chcą zarabiać, chcą się usamodzielnić. Przecież rodzice nie zawsze będą przy nich, kiedyś odejdę i Dominika będzie musiała sobie sama poradzić. Ona jest dzielna ale potrzebuje wsparcia innych osób, pracodawców, którzy są zdobędą się na odwagę i zatrudnią moją córkę. Ona naprawdę świetnie poradziłaby sobie w różnych zajęciach” – mówiła kobieta.

A Dominika nieustannie udowadnia, że nie były to słowa bez pokrycia.

Dominika ukończyła policealny kurs stylizacji i wizażu. Dziewczyna przyznaje, że uwielbia podkreślać swoją kobiecość, a ubiór i wygląd są dla niej bardzo ważne.

W programie pełniła nawet rolę stylistki pozostałych uczestniczek. Teraz Dominika pokazała, jak wygląda jej codzienny makijaż.

„Bo każda kobieta lubi wyglądać pięknie” – napisała w opisie Dominika. Swoim urokiem i naturalnością mogłaby zawstydzić niejedną influencerkę!

Romantyczne spa dla dwojga
Romantyczne spa dla dwojga
179,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Romantyczne pakiety spa dla dwojga od 179 zł w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
9
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz