Home Kategorie Ludzie Doda wspomina liczne zdrady Radosława Majdana. „To było traumatyczne”.

Doda wspomina liczne zdrady Radosława Majdana. „To było traumatyczne”.

To była jedna z najpopularniejszych par show-biznesu, ale ten związek skończył się głośnym rozstaniem. Mimo iż od tego czasu minęło 12 lat, Doda wspomina zdrady Majdana.

Ci, którzy pamiętają czasy „Baru” i początki zespołu Virgin, na pewno pamiętają też związek Dody z Radosławem Majdanem. Wokalistka, która wtedy nazywała siebie Dodą Elektrodą, od początku lubiła szokować, a wzbudzanie kontrowersji było jej sposobem na karierę.

W tym czasie Dodę naśladowało wiele nastolatek. Część z nich próbowała się do niej upodobnić, co – biorąc pod uwagę ówczesny styl wokalistki – niekoniecznie było dobrym wzorem.

Doda szokowała nie tylko stylem. Teledysk do piosenki „Dżaga”, którą nie wszyscy lubili, ale wszyscy znali, pokazywał miłosne uniesienia Dody z Radosławem Majdanem.

Przez kilka lat, wokalistka dumnie prezentowała również tatuaż z imieniem Radosława. I to jeden z przykładów na to, że nie warto tatuować sobie imienia partnera.

Chociaż wydawało się, że miłość kwitnie, a Doda i Majdan są parą idealną, głośny związek zakończył się jeszcze głośniejszym rozstaniem w 2007 roku. Wokalistka od razu zdradziła, że powodem były liczne zdrady Majdana.

W wywiadzie udzielonym magazynowi „Viva!”, piosenkarka dokładnie opisała jak często słyszała od osób postronnych, że bramkarz ją zdradza.

Tamte wydarzenia na pewno mocno zabolały popularną piosenkarkę, bo mimo iż od rozstania minęło już 12 lat, Doda nadal wraca do tematu w wywiadach. Tak też zrobiła w rozmowie z portalem Przeambitni, podczas której zdobyła się na szczere wyzwanie:

– „To było traumatyczne wydarzenie dla mnie jako młodej dziewczyny. Wymazałam to z pamięci” – powiedziała.

Dziś Rabczewska jest szczęśliwie zakochana, tak, jak i Radosław Majdan, któremu niedawno urodził się syn. Wokalistka jakiś czas temu twierdziła, że niewiele mają z sobą wspólnego, a Małgorzata Rozenek nie życzy sobie, żeby Radosław kontaktował się z byłą żoną. Ale mimo to, gdy wybuchła afera po emisji filmu „Nic się nie stało”, Doda stanęła w obronie Majdana mówiąc, że jest seksoholikiem, ale nie pedofilem.

Anna Pikura: Malinowe day spa
Anna Pikura: Malinowe day spa
79,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Owocowy pakiet day spa z masażem, minispa dłoni i więcej od 79,99 zł w Klinice Anna Pikura – 2 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz