Home Kategorie Ludzie Wszystkie mamy mogą pozazdrościć Małgorzacie Rozenek. Sprawiła synkowi luksusowy fotelik.
7.33K

Wszystkie mamy mogą pozazdrościć Małgorzacie Rozenek. Sprawiła synkowi luksusowy fotelik.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybrali dla swojego synka jeden z najbezpieczniejszych fotelików samochodowych na rynku. Sprawdziliśmy model i cenę.

Małgorzata Rozenek 10 czerwca urodziła swojego trzeciego syna Henia. Chłopiec od razu zawładnął sercami nie tylko rodziców i starszych braci, ale i wszystkich internautów. Pierwszym zdjęciem uroczego malca podzielił się jego dumny tata, Radosław Majdan, a od kilku dni wszyscy internauci rozpływają się nad urodą chłopca.

Ciąża Perfekcyjnej Pani Domu była szeroko komentowana w mediach. Gwiazda od początku nie ukrywała, że Henio przyjdzie na świat dzięki in vitro. Na narodziny chłopca czekali rodzice, ale to Radek stresował się bardziej. Mimo iż piłkarz wychowuje wraz z żoną ich starszych synów, Henio to jego pierwsze biologiczne dziecko.

Przyszli rodzice od samego początku chętnie chwalili się przygotowaniami do porodu i opowiadali o kompletowaniu wyprawki dla synka. Gdy Henio w końcu pojawił się na świecie, również publikują wiele zdjęć z udziałem maluszka. Mogliśmy już zobaczyć, jak śpi słodko wtulony w ramiona swojej mamy, jak wita się ze starszymi braćmi, i jak z dumą opiekuje się nim jego tata.

Rodzice razem z synkiem wybrali się na kontrolę, a my zwróciliśmy uwagę na to, w jakim foteliku samochodowym podróżuje Henio. Małgosia i Radek wybrali dla niego jedno z najbezpieczniejszych niemowlęcych nosidełek. Majdanowie zdecydowali się na model Cybex Cloud Z i-Size.

Jest to jeden z najbezpieczniejszych i najbardziej komfortowych fotelików samochodowych w swojej klasie. Rozkłada się do pozycji leżącej, pasuje do większości modeli wózków, ale przede wszystkim pozytywnie przeszedł testy potwierdzające bezpieczeństwo i zdobył wiele nagród. Za ten model w zależności od wariantu kolorystycznego ceny wahają się od 1 tys. zł do 1,5 tys. zł.

W takim foteliku rodzice mogą mieć pewność, że ich ukochany syn podczas podróży jest bezpieczny.

Depilacja laserowa: 3 zabiegi
Depilacja laserowa: 3 zabiegi
159,99 zł
600,00 zł
Oferta zakończona!
Depilacja laserowa: 3 zabiegi na wybrane partie ciała od 149,99 zł w Salonie Endorfina w Toruniu

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz