Home Kategorie Poruszające Wdowa wysypuje prochy zmarłego męża do kontenera na śmieci. Nagle dzieje się coś dziwnego.

Wdowa wysypuje prochy zmarłego męża do kontenera na śmieci. Nagle dzieje się coś dziwnego.

Wdowa wysypała prochy swojego męża do śmietnika. To dość oryginalne pożegnanie. Większość ludzi celebruje śmierć bliskich poprzez przywoływanie wspólnych wspomnień, oglądanie starych zdjęć, łzy…

Marsha Widener postanowiła jednak uroczyście wysypać prochy męża, który latami znęcał się nad rodziną do… kosza na śmieci. „To za te wszystkie kopniaki w głowę”.

Zmarły mąż kobiety nie był uważany za miłego człowieka. Sam zresztą na taką opinię zapracował. Jak ujawniła wdowa na filmie opublikowanym po jego śmierci:

– „Jego rodzina go nie chce, jego brat nie chce go widzieć na oczy, jego dzieci go nie chcą, tak naprawdę wszyscy chcieliby, żeby jego prochy wsypać do rynny albo do sedesu.”

Ponieważ jednak Dan Wiedener pracował jako śmieciarz, Marsha uznała za uzasadnione w sensie symbolicznym przywrócenie męża jego naturalnemu środowisku.

Na nagraniu widzimy, jak Marsha otwiera plastikową torbę z prochami męża i zaczyna przesypywać je do kosza na śmieci, jednocześnie wspominając piekło, jakie jej zgotował. Ujawniła, że nawet rodzice Dona nie chcieli utrzymywać z nim kontaktu, do tego stopnia był to toksyczny człowiek.

– „Robię to z powodu bólu jaki sprawiał mi, dzieciom i swoim rodzicom. To jest jego pożegnanie. Za te wszystkie razy, kiedy kopał mnie w głowę.”

W pewnym momencie wiatr rozdmuchuje trochę pyłu wprost w twarz Marshy. Kobieta reaguje emocjonalnie:

– „O Boże, on wchodzi mi w twarz. Ty paskudny draniu!”

Miejmy nadzieję, że ta nietypowa uroczystość pogrzebowa stanie się początkiem nowego, szczęśliwego rozdziału w życiu Marshy.

Jazda samochodem wyścigowym
Jazda samochodem wyścigowym
229,00 zł
249,00 zł
105 dni
do końca oferty!
Jazda po wybranym torze wyścigowym jako kierowca sportowego auta od 229 zł z firmą Autoprezent.pl – wiele lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
22
Ha ha
Ha ha
18
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
8
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz