Home Kategorie Ludzie Adam Małysz ma koronawirusa. Skoczek osobiście poinformował o chorobie.

Adam Małysz ma koronawirusa. Skoczek osobiście poinformował o chorobie.

Polskę obiegła przykra wieść. Adam Małysz ma koronawirusa. O zakażeniu były skoczek poinformował osobiście za pośrednictwem Instagrama i Facebooka.

Jak tłumaczy, miał ostatnio kontakt z osobą chorą i sam postanowił się zbadać. Niestety wynik okazał się być pozytywny.

Skoczek w swoich mediach społecznościowych zamieścił osobistą wiadomość do fanów:

„Witajcie kochani.

Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w ostatnich dniach, miała pozytywny wynik testu na Covid-19, zdecydowałem poddać się badaniu. Okazało się, że zachorowałem na koronawirusa. Na szczęście na razie choroba przebiega bezobjawowo. Mam nadzieję, że tak będzie do wyzdrowienia.

Ruszyły także procedury obowiązujące w takiej sytuacji, a więc między innymi kwarantanna oraz poinformowanie osób, z którymi się spotykałem. Piszę o zarażeniu również tutaj, by chronić innych i ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. To ważne, by wszyscy, którzy mieli ze mną kontakt w ostatnim czasie, przebadali się i podjęli niezbędne w takich okolicznościach środki ostrożności.

Jak wiecie, przestrzegam zasad bezpieczeństwa, ale okazuje się, że to nie wystarcza. Niech ta sytuacja będzie i dla Was przestrogą – dbajcie o siebie i uważajcie.”

View this post on Instagram

Witajcie kochani. Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w ostatnich dniach miała pozytywny wynik testu na Covid-19, zdecydowałem poddać się badaniu. Okazało się, że zachorowałem na koronawirusa. Na szczęście na razie choroba przebiega bezobjawowo. Mam nadzieję, że tak będzie do wyzdrowienia. Ruszyły także procedury obowiązujące w takiej sytuacji, a więc między innymi kwarantanna oraz poinformowanie osób, z którymi się spotykałem. Piszę o zarażeniu również tutaj, by chronić innych i ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. To ważne, by wszyscy, którzy mieli ze mną kontakt w ostatnich dniach, przebadali się i podjęli niezbędne w takich okolicznościach środki ostrożności. Jak wiecie, przestrzegam zasad bezpieczeństwa, ale okazuje się, że to nie wystarcza. Niech ta sytuacja będzie i dla Was przestrogą – dbajcie o siebie i uważajcie.

A post shared by Adam Małysz (@adammalyszofficial) on

Zła informacja jest taka, że Małysz miał ostatnio kontakt z całą polską kadrą skoczków, w tym Dawidem Kubackim czy Kamilem Stochem. Legendarny polski sportowiec, a także obecny dyrektor koordynator ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim chętnie dzielił się swoimi wrażeniami po pierwszych treningach z fanami.

Na chwilę obecną nie wiadomo, czy którykolwiek ze skoczków polskiej kadry zmaga się również z koronawirusem. Z całą pewnością wszyscy zostaną poddani testom na obecność COVID-19. Oby wyniki okazały się negatywne.

Badania laboratoryjne: pakiet podstawowy lub rozszerzony
Badania laboratoryjne: pakiet podstawowy lub rozszerzony
49,99 zł
102,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Badanie krwi: pakiet profilaktyczny od 49,99 zł i więcej opcji w Laboratorium Analitycznym QuickLab (do -56%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz