Home Kategorie Ludzie Lewandowscy świętują 7 rocznicę ślubu. Z tej okazji pokazali nieznane zdjęcia. Cóż za romantyczne ujęcia.

Lewandowscy świętują 7 rocznicę ślubu. Z tej okazji pokazali nieznane zdjęcia. Cóż za romantyczne ujęcia.

Ania i Robert Lewandowscy świętują siódmą rocznicę ślubu. Trenerka podzieliła się niepublikowanymi wcześniej zdjęciami z wesela. Internauci są zachwyceni.

Ania i Robert tworzą jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Odnoszą sukcesy zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Zgromadzili też spory majątek. Mimo iż mogą sobie pozwolić na wiele przyjemności, nie zawsze tak było. Kilka lat temu wynajmowali 45-metrową kawalerkę w Warszawie i składali się na rachunki.

– „Mogę sobie pozwolić na wiele rzeczy, zarówno na to, czego potrzebuję, jak też na to, o czym marzyłem. Mam na pewno szacunek do pieniądza, bo pamiętam czasy, kiedy mieszkaliśmy z Anią w komunalnym 45-metrowym mieszkaniu. Moim pierwszym autem był fiat bravo. Ania jeździła matizem. Zarabialiśmy wtedy niedużo, starczało na bieżące potrzeby. Potem były coraz większe i większe pieniądze, ale wiemy też, jak to jest, kiedy tych pieniędzy po prostu nie ma” – powiedział Lewandowski we „Wprost”.

To może Cię zainteresować:  Ania Lewandowska pokazała twarz małej Klary. Fani rozpływają się z zachwytu.

Anna i Robert Lewandowscy regularnie dzielą się nowymi wpisami w social mediach. Nie inaczej było w poniedziałek, gdy trenerka udostępniła wyjątkowy post. Pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcia z wesela. Ania ubrana w piękną suknię, Robert w dobrze skrojony garnitur, przyłapani podczas tańca. Co za romantyczne ujęcia!

Okazja była szczególna. Lewandowska w ten sposób uczciła siódmą rocznicę ślubu:

– „7 lat jako mąż i żona, 12 lat razem.”

Robert także uczcił ten szczególny dzień. Jakiś czas po tym, jak post opublikowała jego żona, piłkarz pokazał nieznane wcześniej zdjęcie z ich wesela.

Internauci nie mogą ukryć zachwytu. W komentarzach doceniają urok fotografii, składają życzenia małżonkom:

– „Na pierwszy zdjęciu myślałam, że to jakiś kadr z filmu hollywodzkiego.”

– „Gratulacje i kolejnych wspaniałych lat”

– „Cudownie! Kolejnych, wspaniałych lat razem!”

– „Gratuluje! W dzisiejszych czasach taka wieloletnia miłość to skarb! Życzę Wam, żeby Wasz związek przetrwał aż do końca!”

Twoja reakcja?

Super
Super
17
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz