Home Kategorie Film Patryk Vega ujawnił fragmenty sekstaśm. W jego nowym filmie będzie tego o wiele więcej.

Patryk Vega ujawnił fragmenty sekstaśm. W jego nowym filmie będzie tego o wiele więcej.

Vega pokazał prawdziwe sekstaśmy w nowym zwiastunie filmu „Pętla”? Reżyser już wcześniej oznajmił, że jest w posiadaniu autentycznych nagrań z seksafery na Podkarpaciu.

Film „Pętla” został zainspirowany tzw. aferą podkarpacką, czyli tysiącami kompromitujących nagrań z udziałem biznesmenów i polityków zarejestrowanych w sieci agencji towarzyskich.

W produkcji śledzić mamy losy policjanta Daniela (Antoni Królikowski) oraz dwóch braci z Ukrainy, Żeni i Alexa. Dzięki uzyskanym od nich informacjom oraz ich kontaktom z lokalnym półświatkiem, młody policjant szybko awansuje i zostaje oficerem CBŚ. Pod płaszczykiem działań policyjnych przejmuje kontrolę nad domem publicznym i zaczyna eliminować konkurencję na Podkarpaciu.

Za reżyserię odpowiada Patryk Vega. W rozmowie z Super Expressem zdradził, że do współpracy przy filmie pozyskał wszystkich „kluczowych uczestników afery”:

– „Film jest oparty na faktach. Opowiada o seksaferze na Podkarpaciu, gdzie w ekskluzywnym burdelu nagrywano polityków, celebrytów, sportowców i duchownych po to, by następnie ich szantażować. Pozyskałem do współpracy przy filmie wszystkich kluczowych uczestników afery podkarpackiej. Między innymi oskarżonego oficera Centralnego Biura Śledczego Policji, właścicieli nocnych klubów – bliźniaków Ukraińców i rodzinę zabitego w więzieniu boksera „Cygana”. Wszedłem też w posiadanie nagrań, również tych ukazujących sceny seksu, zarejestrowane ukrytymi kamerami.”

Twórca opublikował w sieci kolejną zapowiedź „Pętli”, którą zatytułował „Afera Podkarpacka” – Dokument Patryka Vegi, ODCINEK 1: „SEKSTAŚMY”. W krótkim filmie wypowiada się m.in. siostra Dawida Kosteckiego, Estera, a także właściciele nocnych klubów. Vega prowadzi też rozmowę z oficerem CBŚP, Danielem Śnieżkiem.

Czy w nowej zapowiedzi Vega pokazał prawdziwe sekstaśmy? Wszystko na to wskazuje! Na filmiku widać różnych mężczyzn z prostytutkami, jednak trudno stwierdzić, kto na nich występuje.

„Pętla” zadebiutuje w kinach 4 września 2020 roku. Poniżej można obejrzeć wspomnianą zapowiedź.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

„AFERA PODKARPACKA” – DOKUMENT PATRYKA VEGI ODCINEK 1: “SEKSTAŚMY”. #aferapodkarpacka #pętlafilm #patrykvega

Post udostępniony przez Patryk Vega (@patryk_vega_official)

Colorland - fotoksiążka różne formaty
Colorland - fotoksiążka różne formaty
36,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 31 zł: Fotoksiążka A3, A4 i więcej z Colorland.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz