Home Kategorie Ludzie Cała prawda o chorobie córki Kasi Kowalskiej. Wokalistka nie wytrzymała i wszystko wyznała.
10.35K

Cała prawda o chorobie córki Kasi Kowalskiej. Wokalistka nie wytrzymała i wszystko wyznała.

Kasia Kowalska żali się na hejt. W rozmowie z magazynem „Pani” wokalistka po raz pierwszy opowiedziała ze szczegółami, co dokładnie dolegało jej córce Oli.

Kasia Kowalska ma za sobą trudne tygodnie. Nie dość, że w ostatnim czasie drżała o życie córki, to jeszcze wylała się na nią fala hejtu. Wszystko przez dramatyczne nagranie, które wrzuciła do sieci. Wokalistka poinformowała w nim, że jej córka jest chora i przebywa w szpitalu w Anglii, gdzie zostanie poddana intubacji. Artystka nie podała szczegółów hospitalizacji Oli, ale z jej słów i apelu wynikało, że jest zakażona koronawirusem.

Kiedy jednak dziewczyna opuściła szpital, okazało się, że wcale nie chorowała na COVID-19. Zdradził to menadżer artystki. Ludzie poczuli się oszukani. Nie pomógł też fakt, że Kasia Kowalska zaczęła odpowiadać hejterom. Pisała ironiczne teksty do krytykujących i pokazywała prześmiewcze obrazki.

To jednak nie wszystko. Kryzys wizerunkowy Kowalskiej pogłębił się na początku maja. Odbył się wtedy osiedlowy koncert w Ciechanowie, który wywołał sporą aferę. Wówczas nie zachowano zasad bezpieczeństwa w dobie pandemii, a sprawą zajęła się policja.

Do tej pory wokalistka nie opowiadała o tym, co właściwie dolegało jej córce. Teraz, w rozmowie z magazynem „Pani” zdecydowała się powiedzieć całą prawdę. Kowalska wyznała, że była niemal prześladowana i padła ofiarą nieuzasadnionego hejtu:

– „Ludzie zaczynają węszyć, wysyłają paparazzi, chcą wiedzieć, jak wygląda zapłakana Kasia Kowalska, która np. wyrzuca śmieci, wychodząc z domu. Pytali, na co chora jest jej córka, jak się zaraziła. A może to narkomanka? (…) Niektórzy pisali, że moja córka przedawkowała. Nie będę tego komentować.”

Okazuje się, że artystka zdecydowała się opublikować nagranie za namową menadżera. Przyznała, że dziś postrzega tę decyzję jako błąd:

– „Nagrałam film, wrzuciłam na Instagram. To był błąd.”

W wywiadzie wokalistka szczegółowo opisała też problemy zdrowotne córki.

– „Miała na początku normalne objawy przeziębienia (…) cały czas miała wysoką temperaturę. (…) Którejś nocy jej stan pogorszył się na tyle, że wezwały z koleżanką karetkę. Olę zabrano do pierwszego szpitala – tam stwierdzono, że ma zapalenie płuc.”

Jak wyjaśniła, jej córka została szybko wypisana ze szpitala. Jej stan jednak znów się pogorszył, a ostre objawy wskazywały właśnie na koronawirusa:

– „Przyjechała po nią druga karetka (…) leżała w izolatce. Miała objawy – wysoką gorączkę, brak tchu, jej stan był poważny.”

Wkrótce okazało się, że to nie COVID-19 odpowiada za stan zdrowia Oli. Diagnoza jednak była równie niepokojąca:

– „Ostatecznie okazało się, że Ola miała agresywnego adenowirusa. Przez trzy tygodnie była w śpiączce. Zaczęła uczyć się wszystkiego od początku – chodzenia, ściskania rąk. Cały czas była rehabilitowana.”

Na całe szczęście najgorsze chwile obie mają już za sobą. Ola wyszła ze szpitala i dziś ma się o wiele lepiej.

Produkty Microsoft Office i Windows
Produkty Microsoft Office i Windows
89,90 zł
629,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Produkty Microsoft Office i Windows (od 89,90zł) z Softwerk

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
12

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz