Home Kategorie Poruszające 23-latek chciał popełnić samobójstwo. Zginął uciekając przed policjantami, którzy chcieli mu pomóc.

23-latek chciał popełnić samobójstwo. Zginął uciekając przed policjantami, którzy chcieli mu pomóc.

23-latek chciał popełnić samobójstwo. Takie zgłoszenie otrzymali policjanci z Leszna. Ruszyli w pościg za młodym mężczyzną. Mieli mu pomóc, ale doszło do tragedii.

Nocą z poniedziałku na wtorek, trasą S5 pomiędzy Lipnem a Lesznem w kierunku Wrocławia, pędził rozpędzony kierowca Renault Clio. Był nim 23-latek z Tychów.

– „Dostaliśmy informację, że mężczyzna chce popełnić samobójstwo, więc policjanci pojechali pomóc” – mówi Monika Żymełka z leszczyńskiej policji.

Niestety, próba pomocy zakończyła się dramatycznie. Funkcjonariuszom udało się odnaleźć młodego mężczyznę, ale ten zaczął przed nimi uciekać.

Około 1:00 w nocy policjanci ruszyli w pościg za 23-letnim mężczyzną. Kierowca Renault Clio cały czas zmieniał pasy ruchu i wyprzedzał inne pojazdy. Mężczyzna nie reagował na sygnały policji, aby zjechać na pobocze i zatrzymać samochód. Czy 23-latek przypuszczał w jakim celu funkcjonariusze chcą go zatrzymać?

Nagle młody kierowca stracił panowanie nad kierownicą, a rozpędzony samochód uderzył w bariery ochronne.

– „Następnie przez dwa pasy ruchu na prawe pobocze, po obróceniu się pojazdu samochód z impetem uderzył w lewą barierę rozdzielają pasy ruchu na tej drodze ekspresowej” – relacjonuje leszczyńska policjantka w rozmowie z „Super Expressem”.

Do tragicznego wypadku doszło przed 2 w nocy, a więc pościg mógł trwać około godziny. Niestety próby reanimacji okazały się bezskuteczne. 23-latek zmarł.

Kurs online: Ziołolecznictwo
Kurs online: Ziołolecznictwo
49,00 zł
199,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Ziołolecznictwo za 49 zł w P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz