Home Kategorie Ludzie U Majdanów rozkoszne popołudnie. Henio wypoczywa w luksusowym wózku. Cena zwala z nóg.
10.35K

U Majdanów rozkoszne popołudnie. Henio wypoczywa w luksusowym wózku. Cena zwala z nóg.

U Majdanów rozkoszne popołudnie. Henio wypoczywa w luksusowym wózku. Cena zwala z nóg.

Małgorzata Rozenek podzieliła się zdjęciem ze spaceru z Heniem. Fanki rozpływają się nad jej luksusowym wózkiem. Jest piękny, ale nie należy do najtańszych.

Przez całą ciążę Małgorzata Rozenek-Majdan co chwilę dzieliła się z fanami zdjęciem, informacjami, a także intymnymi wyznaniami i refleksjami. Jeden z dowcipniejszych wpisów celebrytka zamieściła 20 maja – na 20 dni przed porodem. Poskarżyła się wtedy, że 9 miesiąc ciąży niemiłosiernie się dłuży, ale jednocześnie pocieszała się i inne kobiety, że jeszcze zobaczą swoje stopy na stojąco i jeszcze będą mogły przekręcić się na drugi bok w nocy bez budzenia.

– „Miesiąc trwa maksymalnie 31 dni. Z wyjątkiem 9 miesiąca ciąży, wtedy on trwa jakieś 43574652738 dni, ściskam gorąco wszystkie mamusie w 9 miesiącu ciąży, jeszcze będziemy szczupłe, znowu zobaczymy nasze stopy na stojąco i przekręcając się z boku na bok w nocy, nie będziemy się budzić” – napisała Małgorzata pod zdjęciem z 20 maja 2020.

Gdy 10 czerwca urodził się Henryk Majdan, internet zalały gratulacje i zachwyty nad synem piłkarza i gwiazdy TVN. Małgosia szybko pokazała chłopca, nie każąc długo czekać swoim obserwującym. Od tamtej chwili cała Polska towarzyszy rodzicom Henia w ich codziennych zmaganiach.

Wczoraj był dzień ciężkiej próby, bo Małgorzata Rozenek-Majdan błagała o radę, czy może pić kawę, karmiąc piersią. Na zdjęciu z Henrykiem zmęczona celebrytka zakrywa twarz dłonią.

– „Błagam, powiedzcie, że matka karmiąca może pić kawę i ile, żeby Henryk nie odczuł” – poprosiła w poście żona Radosława Majdana.

Ale to było wczoraj. Dzisiaj na swoim profilu rodzinne zdjęcie wrzucił Radosław Majdan. Widać na nim rodziców i małego Henia. Tym razem Małgorzata wygląda na wypoczętą, ale show zdecydowanie i bez jeńców kradnie synek pary. Mały Henio śpi tak słodko, wtulony w mamę, że trudno się nie wzruszyć.

Z kolei Małgorzata na swoim profilu zamieściła zdjęcie ze spaceru z Henrykiem wypoczywającym w wózku.

– „Z Henryczkiem na spacerku, kocham takie spokojne, ciepłe dni. Po ostatnich deszczach niespokojnych, to bardzo miła odmiana, ale mieliśmy też przygodę, Sisi nie zauważyła, że kończy się brzeg i wpadła do stawu jak kamień w wodę. Radzio bohatersko wskoczył ją ratować i zamoczył telefon, który miał w kieszeni, ale właśnie go suszy i jest szansa, że będzie działał najważniejsze, że #gangmajdana wrócił do domu w komplecie p.s. zdjęcia zrobione przed całą akcją” – napisała Małgorzata pod zdjęciem.

Wózek, w którym odpoczywa mały Henryk to Mondial de Luxe Leatherette White kosztujący około 1100 euro, czyli prawie 5 tys. złotych. W takim luksusie synkowi Perfekcyjnej Pani Domu musi się wypoczywać świetnie.

Kurs online: Rejestratorka-asystentka med. z MEN
Kurs online: Rejestratorka-asystentka med. z MEN
89,00 zł
299,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Rejestratorka-asystentka medyczna z zaświadczeniem MEN za 89 zł z P&M Management Group (zamiast 299 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz