Home Kategorie Ludzie Naga sesja Dominiki Gwit. „Rozebrałam się w kobiecym interesie”.

Naga sesja Dominiki Gwit. „Rozebrałam się w kobiecym interesie”.

„Dieta zabrała mi dwa lata życia” – stwierdziła ostatnio aktorka, która schudła ponad 50 kg, ale już po kilku miesiącach zaczęła wracać do dawnej wagi.

Mimo iż wylała się na nią fala hejtu i pojawiły się zarzuty, że promuje otyłość, aktorka zdaje się zupełnie tym nie przejmować. Świadczy o tym rozbierana sesja.

Fani uwielbiają ją za optymizm, energię, i to, że potrafi zarażać uśmiechem. To wymaga nie lada siły psychicznej, bo Dominika nieustannie musi mierzyć się z hejtem.

Niezależnie od tego jakie zdjęcia dodaje na Instagrama, w komentarzach od razu pojawiają się kąśliwe uwagi na temat jej wagi. Czasami są to przytyki i złośliwości, ale czasami bardzo przykre, wulgarne uwagi. Łączy je jedno – wszystkie odnoszą się nie do umiejętności aktorskich, a wyglądu Dominiki.

Dominika Gwit to aktorka, znana z takiego filmu jak „Galerianki” czy serialu „Przepis na życie”. Jednak zrobiło się o niej naprawdę głośno, gdy schudła ponad 50 kilogramów. Jej metamorfoza była niewątpliwie jedną z największych wśród polskich gwiazd. Na fali popularności powstała książka o znamiennym tytule „Moja droga do nowego życia”, w której Dominika dzieliła się swoimi doświadczeniami w walce z otyłością. Nowe zdjęcia aktorki były najlepszą reklamą jej książki, jednak już po kilku miesiącach Dominikę dopadł efekt jo-jo.

– „Kiedy tyłam, wylał się na mnie taki hejt, że nie umiałam sobie z tym poradzić. Ale potem wszystko się zmieniło, teraz mam to w du**e” – przyznała potem aktorka w wywiadzie dla „Chillizet”.

Aktorka, która szybko wróciła do dawnej wagi, otwarcie o tym mówi i podkreśla, że dieta zabrała jej 2 lata życia.

– „Codziennie stając na wadze, mierząc się. Wpadałam w paranoję. Potrafiłam godzinami nic nie jeść i tylko czekać, kiedy będę mogła otworzyć pudełko z brokułami. (…) Nie liczyło się dla mnie nic więcej. Przestałam mówić o wszystkich swoich pasjach, właściwie nic innego mnie nie interesowało” – mówiła w rozmowie z Wirtualną Polską.

Mimo iż aktorka wygląda pięknie i dosłownie tryska energią, paradoksalnie jej samoakceptacja daje pożywkę hejterom, którzy zarzucają jej, że promuje otyłość. Dominika podkreśla niejednokrotnie, że nie będzie zamykać się w domu tylko po to, aby uniknąć takich oskarżeń.

Zdaje się, że aktorka postanowiła to przypieczętować nowym projektem. Na razie nie zdradza wiele, ale pokazała zdjęcie, które zapowiada rozbieraną sesję.

– „Dziewczyny, postanowiłam zaszaleć… Zrobiłam to! Rozebrałam się w kobiecym interesie! Bądźcie ze mną! Szczegóły wkrótce…” – czytamy w opisie.

Źródło: instagram.com

Bilety do Multikina i Cinema 3D
Bilety do Multikina i Cinema 3D
14,90 zł
27 dni
do końca oferty!
14,90 zł: bilet na seans 2D w sieci kin Multikino i Cinema 3D – miejsca standardowe, VIP lub SuperVIP (44 lokalizacje)

Twoja reakcja?

Super
Super
19
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz