Home Kategorie Poruszające Telewizja emitowała na żywo ostatnie minuty życia pacjenta zakażonego koronawirusem.

Telewizja emitowała na żywo ostatnie minuty życia pacjenta zakażonego koronawirusem.

To nagranie jest niezaprzeczalnym dowodem na to, że koronawirus istnieje. Wszyscy, którzy nie wierzyli i doszukiwali się spiskowych teorii, nie są w stanie go podważyć.

Szokujące zdarzenie miało miejsce w Boliwii. Lokalna stacja telewizyjna prowadziła transmisję na żywo ze zmagań lekarzy, którzy starali się ocalić życie mężczyzny zakażonego koronawirusem. Widzowie mogli obejrzeć ostatnie chwile życia pacjenta szpitala w Santa Cruz na wschodzie kraju i tym samym zdobyć niezaprzeczalny dowód na to, że epidemia koronawirusa to nie wymysł dziennikarzy czy rządzących.

Nagranie to może raz na zawsze uciąć dyskusję na temat prawdziwości wirusa. Reanimacja chorego trwała pół godziny. Pomimo usilnych starań medyków, pacjent zmarł.

Niedługo po emisji nagrania rozpętała się burza, gdyż wiele osób skarżyło się na to, że niedopuszczalne jest pokazywanie śmierci człowieka w telewizji. Wydawca programu wyjaśnił, że program powstał, aby „wstrząsnąć władzami, które zaniedbały służbę zdrowia”. Reportaż transmitowany był w programie „Bez kłamstw” telewizji RAT.

Nagranie wywołało falę krytyki ze strony mieszkańców Boliwii. Głos zabrała także Nadia Cruz, boliwijska rzecznik praw człowieka. Kobieta stwierdziła, że telewizja działała nie w celu informowania o przebiegu epidemii koronawirusa lecz wyłącznie po to, aby wywołać tanią sensację. Uznała, że transmisja była sprzeczna z porządkiem prawnym i może doprowadzić do wybuchu zbiorowego lęku wśród mieszkańców. Wielu dziennikarzy poparło jej stanowisko. Fabiola Chambi z „Cochabamba Los Tiempos” powiedziała, że:

– „Pokazanie ostatnich chwil życia człowieka świadczy o braku szacunku dla nas wszystkich.”

Wydawca programu poinformował, że nagranie powstało, aby wstrząsnąć władzami, bo nie są podejmowane odpowiednie działania na rzecz służby zdrowia. Nie wiadomo czy pacjent w materiale wyraził zgodę na udostępnianie wizerunku.

W Boliwii liczącej nieco ponad 11 000 000 ludzi, od początku pandemii stwierdzono 25 000 zakażeń koronawirusem i odnotowano 820 zgonów.

Oczyszczania wodorowe twarzy
Oczyszczania wodorowe twarzy
99,99 zł
400,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Zabieg oczyszczania wodorowego twarzy AquaSure H2 od 89,99 zł i więcej opcji w MEDICAL PREMIUM – 4 miasta

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
9
Zły
Zły
7

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz