Home Kategorie Ludzie Małgorzata Rozenek podjęła trudną decyzję. Nie wszystkie mamy ją zrozumieją.
12.41K

Małgorzata Rozenek podjęła trudną decyzję. Nie wszystkie mamy ją zrozumieją.

Małgorzata Rozenek podjęła trudną decyzję w kwestii najbliższej przyszłości. Świeżo upieczona matka po 2 tygodniach od porodu musiała rozstać się z maluchem. Jaki był tego powód?

Małgorzata Rozenek urodziła dziecko 11 czerwca. Jej mały syn od razu skradł serca wszystkich. Rodzice nie ukrywają przy tym, że maluch daje im popalić.

– „Tatuś troszkę zmęczony, bo potańczył z Henryczkiem nad ranem” – napisała Rozenek w jednym z postów.

Pod inną fotografią celebrytka przyznała, że wraz z Radosławem Majdanem (48 l.) są bardzo szczęśliwi, ponieważ po raz pierwszy w nocy „Henio obudził się tylko dwa razy na karmienie, popił, posapał i zasypiał”.

Jadnak sielankę rodziny zakłócił pewien dylemat. Otóż TVN, z którym Małgorzata Rozenek związana jest od początku swojej kariery, już przygotowuje ramówkę na jesień. Władze stacji nie wyobrażają sobie programu „Projekt Lady” bez udziału swojej największej obecnie gwiazdy.

I chociaż Rozenek niedawno mówiła, że po porodzie planuje odpocząć od show-biznesu i nacieszyć się małym Heniem, to widocznie zmieniła plany. Celebrytka zdaje sobie sprawę z tego, że w tym zawodzie może zostać błyskawicznie zastąpiona przez inną prezenterkę. Dlatego zdecydowała się zrezygnować z dłuższego urlopu macierzyńskiego i dwa tygodnie po porodzie wróciła na plan zdjęciowy „Projektu Lady”.

– „Dobre wieści – Małgorzata Rozenek wróciła na plan!!! Czyżby 5. edycja była bliżej niż myślicie?” – czytamy na oficjalnym instagramowym profilu show.

Małgorzata Rozenek również na swoim Instagramie opublikowała serię zdjęć, w których prezentuje się w różowym kostiumie. Pod nimi zamieściła długi wpis, dzieląc się z ludźmi swoimi przemyśleniami na temat szybkiego powrotu do pracy.

„Zdjęcia do Projektu Lady 5 ruszyły pełną parą; nie ukrywam, że na początku byłam przerażona perspektywą powrotu na plan dwa tygodnie po urodzeniu dziecka. Pierwotnie zdjęcia miały ruszyć w marcu i potrwać do połowy kwietnia, ale epidemia wszystko pokrzyżowała.”

W dalszym wpisie Rozenek wspomniała także m.in. o warunkach pracy nad nowym sezonem „Projektu Lady”:

„Pierwotnie zdjęcia miały ruszyć w marcu i potrwać do połowy kwietnia, ale epidemia wszystko pokrzyżowała. Miałam dzięki temu piękną, książkową końcówkę ciąży (…) Kiedy zdjęcia się przesunęły wiadomo było, że musimy wejść na plan dosyć szybko po moim porodzie. Cykl produkcyjny tego wymaga. Montaż, postprodukcja, to wszystko zajmuje dużo czasu, a chcemy zdążyć na wrzesień.”

Celebrytka pochwaliła się również, że stacja nie zapomniała o tym, iż świeżo upieczoną mamą:

„Szacunek dla mojej nowej sytuacji, uwzględnienie potrzeb mamy karmiącej, zrozumienie, że teraz trochę inaczej (co nie znaczy gorzej) wygląda moje zaangażowanie w plan, to są te aspekty, które pozwoliły mi komfortowo wrócić do pracy.”

View this post on Instagram

Zdjęcia do Projektu Lady 5 ruszyły pełną parą👍 nie ukrywam, że na początku byłam przerażona perspektywą powrotu na plan dwa tygodnie po urodzeniu dziecka. Pierwotnie zdjęcia miały ruszyć w marcu i potrwać do połowy kwietnia, ale epidemia wszystko pokrzyżowała. Miałam dzięki temu piękną, książkową końcówkę ciąży, co bardzo ucieszyło mojego lekarza prowadzącego, który się śmiał, że trzeba było światowej pandemii żebym zaczęła się zachować jak kobieta w ciąży 😂 tak dobrze się czułam, że trudno mi było zwolnić, ale jak świat zwolnił to ja tez siłą rzeczy 😁 kiedy zdjęcia się przesunęły wiadomo było, że musimy wejść na plan dosyć szybko po moim porodzie. Cykl produkcyjny tego wymaga. Montaż, postprodukcja to wszystko zajmuje dużo czasu, a jak chcemy zdążyć na wrzesień 🤷‍♀️ tu muszę bardzo podziękować stacji @tvn.pl i @goldenmediapolska którzy stworzyli mi niesamowite warunki powrotu do pracy. Szacunek dla mojej nowej sytuacji, uwzględnienie potrzeb mamy karmiącej, zrozumienie, że teraz trochę inaczej (co nie znaczy gorzej) wygląda moje zaangażowanie w plan, to są te aspekty, które pozwoliły mi komfortowo wrócić do pracy😁 Marzy mi się, żeby każdy pracodawca w Polsce był w stanie stworzyć takie warunki powrotu po urodzeniu dziecka, dla swoich pracownic. Wiem, że tak nie jest i tym bardziej doceniam warunki jakie mi i mojej rodzinie stworzono 🙇‍♀️🙏❤️ @goldenmediapolska pracujemy razem od początku i mam nadzieję, że najlepsze dopiero przed nami 😁 love ❤️ tymczasem piąty sezon @projekt.lady.tvn zapowiada się wspaniale😁 nowe uczestniczki, które na razie są baaardzoooo niegrzeczne😜 nowi eksperci, którzy są pełni zapału i „stare” mentorki i prowadząca😂😂😂 to będzie najlepsza edycja💪 Całusy dla wszystkich 😘 i biorę się do roboty 👍😜

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

A kto w tym czasie zajmie się małym Henrykiem? Rozenek oznajmiła, że nie będzie specjalnie fatygować do pomocy rodziców, ani ściągać teściowej ze Szczecina. Największe nadzieje pokłada w swoim mężu. Małgosia przyznaje, że Radek „ma tyle miłości i troski dla Henia”. Zapewne też świeżo upieczony tata nie będzie chciał, aby obca osoba sprawowała opiekę nad jego pierwszym dzieckiem.

Cieszycie się, że Małgorzata Rozenek pojawi się w show? Jak myślicie, starczy jej sił do pracy po tak krótkim czasie od porodu?

Kurs online: Cukierniczy z certyfikatem
Kurs online: Cukierniczy z certyfikatem
69,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Cukierniczy z certyfikatem za 69 zł w Kar-Group

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
7
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz