Home Kategorie Ludzie Dagmara z „Królowych życia” zaczęła śpiewać. Czy to jej nowy pomysł na karierę?

Dagmara z „Królowych życia” zaczęła śpiewać. Czy to jej nowy pomysł na karierę?

Dagmara Kaźmierska znowu tańczy na Instagramie. Po otwartym złamaniu obu nóg, którego doznała w zeszłym roku pozostały już tylko blizny.

Bohaterka reality show wzbudza skrajne emocje. Aż ciężko uwierzyć, że kobiety, których życie kręci się wokół sztucznych rzęs, doczepów, tipsów i powiększania ust mogą budzić takie zainteresowanie. Same zresztą umiejętnie podsycają je przy pomocy social mediów.

Niestety „królowe” w zeszłym roku prześladował pech. W maju 2019 do szpitala trafiła Dagmara Kaźmierska. Jak twierdzi policja:

– „Z nieustalonych przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w betonowy przepust.”

Skończyło się otwartym złamaniem obu nóg.

Z kolei pod koniec listopada w szpitalu wylądowała Izabela Macudzińska. Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 3, w miejscowości Kaczorów. Należące do kobiety BMW X6 uderzyło w Volkswagena Sharana. Na szczęście obyło się bez poważniejszych obrażeń.

W międzyczasie Dagmara powróciła do zdrowia, chociaż kosztowało ją to wiele łez, badań i niepewności. W końcu operacje i rehabilitacja przyniosły spektakularne efekty.

Swój powrót do zdrowia „królowa życia” uczciła na Instagramie, publikując filmik, na którym widać, jak tańczy z przyjaciółką. Choreografia nie jest wprawdzie zbyt wymagająca, no ale to dopiero początki. Trudno się dziwić Dagmarze, że rok po poważnym wypadku nie chce jeszcze nadmiernie obciążać świeżo zrośniętych nóg. Zresztą, to, czego nie dotańczyła, nadrobiła śpiewem.

W rewanżu posypały się pełne życzliwości, ale też lekkiego niepokoju komentarze:

– „No proszę, jakie nóżki roztańczone strasznie się cieszę”

– „Moja szalona. Co będzie jak ZUS zobaczy…”

Podoba Wam się występ Dagmary?

Manicure hybrydowy
Manicure hybrydowy
29,99 zł
60,00 zł
4 dni
do końca oferty!
Manicure hybrydowy od 29,99 zł w Salonie Fryzur i Kosmetyki Joanna Kwaśniewska

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz