Home Kategorie Ludzie Dziwna reakcja w sztabie Dudy. Podczas przemówienia ludzie zaczęli się zachowywać, jak na stadionie.

Dziwna reakcja w sztabie Dudy. Podczas przemówienia ludzie zaczęli się zachowywać, jak na stadionie.

Wyborcy Dudy buczeli na Trzaskowskiego podczas wieczoru wyborczego w Łowiczu. Prezydent postanowił pokazać klasę i złożył gratulacje wszystkim swoim rywalom, szczególnie zdobywcy drugiego miejsca.

W sztabie wyborczym urzędującego prezydenta po ogłoszeniu wyników exit poll, zapanował szał radości. Co do tego, czy uzasadniony, zdania są podzielone.

Trudno sobie wyobrazić, by wyborcy Szymona Hołowni czy Roberta Biedronia nagle zachwycili się urzędującym prezydentem do tego stopnia, by oddać na niego głos. Chociaż trzeba przyznać Hołowni, że robi, co może, by zasiać w sercach swoich wyborców wątpliwości co do Rafała Trzaskowskiego, jedynego w tej chwili kandydata, mogącego realnie zagrozić Andrzejowi Dudzie.

Sztab Andrzeja Dudy na razie woli cieszyć się sukcesem. Wyborcy długo skandowali personalia prezydenta, a następnie odśpiewali „Sto lat”.

Duda także emanował optymizmem:

– „Szanowni Państwo, bardzo dziękuję. Wynik sprzed pięciu lat pobity o kilka długości, dziękuję za to wsparcie. Dziękuję ogromnie tym, którzy mi zaufali. Przez te pięć lat byłem atakowany, były ogromne oczekiwania, żeby poprawić sytuację. Wygrywam tę pierwszą turę dzięki państwa głosów w sposób absolutnie zdecydowany, ta przewaga jest potężna!”

Następnie postanowił pokazać klasę i pogratulować swoje kontrkandydatom. Podkreślił ich zasługi w uzyskaniu rekordowej frekwencji i wyraził zrozumienie dla ich pracy i poświęcenia:

– „Gratuję wszystkim kontrkandydatom. W szczególności gratuję panu Rafałowi Trzaskowskiemu jego wyniku, który prowadzi go do drugiej tury. Tak, proszę państwa, mamy różne wizje.. Trzeba mieć odwagę i determinację, żeby wystartować w wyborach prezydenckich. To jest ogromna praca.”

Jednak sympatycy Andrzeja Dudy zareagowali na wzmiankę o Rafale Trzaskowskim bardzo emocjonalnie. Rozległy się okrzyki „Tu jest Polska!” A także… buczenie.

Wielu osobom nie przypadło to do gustu.

Wyszczuplająca kriolipoliza
Wyszczuplająca kriolipoliza
99,90 zł
200,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Wyszczuplająca kriolipoliza od 99,90 zł w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
15
Wow
Wow
10
Smutny
Smutny
8
Zły
Zły
9

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz