Home Kategorie Poruszające Nie żyje 2-letnie dziecko. Zginęło pod kołami auta na posesji, gdzie odbywało się spotkanie znajomych.

Nie żyje 2-letnie dziecko. Zginęło pod kołami auta na posesji, gdzie odbywało się spotkanie znajomych.

Dziecko zginęło pod kołami auta na terenie prywatnej posesji w gminie Książ Wielkopolski. Zostało potrącone przez znajomego rodziny. Policja bada sprawę.

Kolejne dni przynoszą coraz to nowe informacje o tragicznych wypadkach, często śmiertelnych, których ofiarami padają dzieci. Od czasu wprowadzenia na terenie Polski stanu epidemicznego i zamknięcia żłobków, przedszkoli i szkół, takich doniesień jest więcej. Niemal codzienne napływają mrożące krew w żyłach wiadomości o śmierci dzieci, które często są wynikiem zaniedbań, lub zbytniej lekkomyślności rodziców.

Do kolejnej tragedii doszło w niedzielne przedpołudnie w gminie Książ Wielkopolski. Jak wstępnie ustalili śledczy, na jednej z prywatnych posesji odbywało się spotkanie znajomych. W pewnym momencie ktoś z tego grona wsiadł do auta i ruszył. Doszło do potrącenia niespełna 2-letniego chłopca, który obecny był na spotkaniu.

To może Cię zainteresować:  Babcia śpiewa swojej wnuczce. Kilka sekund później dzieje się coś wyjątkowego.

Nie wiadomo, jak to się stało, że kierujący pojazdem nie zauważył dziecka. Gdzie byli rodzice chłopczyka i dlaczego go nie dopilnowali? Na te i inne pytania odpowie policyjne śledztwo.

Jak poinformowała podinsp. Ewa Kasińska z Komisji Powiatowej Policji w Śremie, zgłoszenie o tragedii wpłynęło wczesnym popołudniem:

To może Cię zainteresować:  5 powodów, które wpływają na to, że kobiety decydują się na poszukiwania dominujących partnerów

– „O godz. 12.32 dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o tragicznym w skutkach zdarzeniu, do którego doszło na terenie prywatnej posesji w gminie Książ Wielkopolski. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na terenie prywatnej posesji, gdzie odbywało się spotkanie znajomych, kierujący samochodem osobowym potrącił niespełna dwuletniego chłopczyka, mieszkańca gminy Dolsk. Niestety, dziecko nie żyje.”

Piękny uśmiech
Piękny uśmiech
69,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Skaling, polerowanie, piaskowanie i więcej od 69,99 zł w Przychodni Specjalistycznej Ewy Konopelko-Śliżewskiej

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
9
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz