Home Kategorie Ludzie Smutne wieści o Zenku Martyniuku. Niestety, nic nie da się zrobić.

Smutne wieści o Zenku Martyniuku. Niestety, nic nie da się zrobić.

Zenek Martyniuk udzielił wywiadu, w którym przyznał, że wiele stracił. Okazuje się, że nie jest jedynym w branży, który musi radzić sobie z tragicznym problemem.

Zenek Martyniuk musi zacząć korzystać ze swoich oszczędności. Niestety sytuacja jest jaka jest, a gwiazdor mało może na to poradzić. Nie wiadomo ile potrwa ten trudny czas, dlatego piosenkarz zaznacza, że oddaje się małym codziennym uciechom.

Niestety epidemia koronawirusa sprawiła, że wiele osób zostało bez źródła dochodu. Na pogarszającą się sytuację finansową narzekają artyści, którzy przez zakaz zgromadzeń stracili możliwość występowania. Jak zdradził Zenek Martyniuk w rozmowie z se.pl, to dla niego trudny czas.

Po ostatnich kłopotach z synem, gwiazdor musi mierzyć się z kolejnymi przeciwnościami losu. W rozmowie z se.pl opowiedział, jak wpłynął na niego ciężki czas związany z epidemią. Przez małą ilość koncertów i wystąpień, Martyniuk mógł stracić ogromne pieniądze.

To może Cię zainteresować:  Nietypowa choroba 8-letniej dziewczynki doprowadziła do jej śmierci. Zmarła ze starości.

Gwiazdor w zeszłym roku zagrał ponad 300 koncertów. Jak donosi se.pl, każdy z nich kosztował organizatorów co najmniej 25 tys. zł. Jeśli rząd utrzyma obostrzenia związane ze zgromadzeniami do końca roku, Zenek Martyniuk może stracić nawet 7,5 mln zł.

– „Pogodziłem się z sytuacją. Pieniądze są ważne, ale to nie wszystko. W końcu mam czas, żeby pomieszkać we własnym domu i cieszyć się z małych rzeczy. Koszę trawę, sadzę z żoną kwiaty” – powiedział w rozmowie z se.pl Zenek Martyniuk.

Twoja reakcja?

Super
Super
28
Ha ha
Ha ha
93
Wow
Wow
11
Smutny
Smutny
10
Zły
Zły
20

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz