Home Kategorie Ludzie Wielka radość w życiu Agaty Dudy. Kraj obiegła właśnie radosna nowina dotycząca pierwszej damy.
41.79K

Wielka radość w życiu Agaty Dudy. Kraj obiegła właśnie radosna nowina dotycząca pierwszej damy.

Wielka radość w życiu Agaty Dudy. Kraj obiegła właśnie radosna nowina dotycząca pierwszej damy.

Agata Duda może być dumna. Pierwsza dama w końcu może przez chwilę odetchnąć i oddać się świętowaniu.

To zdecydowanie doby moment. Żona Andrzeja Dudy prawdopodobnie jest zestresowana i zmęczona niepewnością związaną z wyborami prezydenckimi. Sam prezydent też może czuć się dumny z małżonki.

Sprawa dotyczy pojedynku na styl, jaki portal se.pl rozporządził na Facebooku. Pierwsza dama może być z siebie dumna, gdyż zwyciężyła modowy pojedynek. Jak jednak wiemy, panie nie rywalizują ze sobą wyłącznie w kwestii mody.

Agata Duda słynie z dobrego stylu. Nigdy nie zaliczyła modowej wpadki, co często doceniają internauci. Regularnie komentują jej eleganckie stroje, autorstwa polskich projektantów. Uwadze fanów nie umknęła też nienaganna figura pierwszej damy.

Ostatnio portal se.pl, na swoim Faceboooku zorganizował modowy pojedynek. Pierwsza dama konkurowała w nim z Małgorzatą Trzaskowską. Czytelnicy mogli zdecydować, która z pań wyróżnia się lepszym stylem.

Walka była zacięta i wyrównana. Małgorzata Trzaskowska również może pochwalić się nienaganną figurą i dopasowanymi, klasycznymi kreacjami. Ostatecznie pojedynek wygrała jednak obecna pierwsza dama. Zdobyła aż 400 głosów. Małgorzata Trzaskowska z kolei otrzymała ich 297.

Przed paniami jednak znacznie ważniejsza ryalizacja – o Pałac Prezydencki. Na te wyniki będziemy musieli poczekać nieco dłużej, bo do 12 lipca. Gratulujemy obu paniom dobrego wyczucia stylu, godnego żony prezydenta.

Trwała depilacja laserowa
Trwała depilacja laserowa
249,00 zł
240 dni
do końca oferty!
Depilacja laserowa: 1 wybrana partia ciała (od 249 zł), całe ciało (1399 zł) do skutku w klinice Derma Spa

Twoja reakcja?

Super
Super
53
Ha ha
Ha ha
40
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
12

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz