Home Kategorie Niesamowite Nagrał moment, w którym piorun uderza w dom sąsiada. Film mrozi krew w żyłach.

Nagrał moment, w którym piorun uderza w dom sąsiada. Film mrozi krew w żyłach.

To nagranie podbiło internet w ciągu kilku chwil. Mężczyzna uwiecznił moment, w którym piorun uderzył w dom jego sąsiada. Sam autor był w szoku, gdy zrozumiał, co właśnie zobaczył.

W sieci pojawiło się nagranie, które szybko zyskało ogromną popularność w całej Polsce. Pewien mężczyzna przypadkiem uchwycił moment, w którym w dom jego sąsiada uderzył piorun. Zarejestrowanie takiego zjawiska to nie lada wyzwanie. Nic dziwnego, że film stał się tak popularny.

Do niebywałej sceny doszło w miejscowości Wyręby na Podkarpaciu. Ten rejon ostatnio jest mocno poszkodowany przez pogodę. Od 22 czerwca regularnie pojawiają się tam burze, które wywołują powodzie, w dodatku, jak widać na filmie, pojawiają się niebezpieczne wyładowania atmosferyczne. Autor filmu był w ogromnym szoku, że udało mu się zarejestrować coś takiego.

Dotychczasowe opady i powodzie sieją spustoszenie na Podkarpaciu. Gwałtowne burze są wyjątkowo niebezpieczne. Na szczęście nikt nie ucierpiał, ale straty finansowe są ogromne. Woda zalewa domy i szkoły. Mosty są podmyte, a drogi uszkodzone. Nawałnice spowodowały nawet ewakuację kilku rodzin, usuwanie skutków powodzi i ulew będzie długim kosztownym procesem.

To może Cię zainteresować:  35 bajkowych zdjęć, które pokazują, jak piękna potrafi być nasza polska zima. Prawdziwa magia.

Oprócz ulew ogromnym niebezpieczeństwem są nieprzewidywalne wyładowania atmosferyczne. Jeden z mieszkańców miejscowości Wyręby uchwycił na nagraniu jeden z takich przerażających momentów. Autor filmu prawdopodobnie nie zamierzał „polować” na pioruny, a filmował wyłącznie okropną ulewę, która miała miejsce za oknem.

Jak dobrze słychać na filmie, sam autor był w wielkim szoku, kiedy zobaczył, co się dzieje. Niespodziewanie niebo rozjaśniło się, a w dom sąsiada uderzył piorun. Mężczyzna mocno się przejął, wyrzucając jednocześnie z siebie niecenzuralne słowa. Podobnie jego towarzyszka, która poprosiła go o wyłączenie i odłożenie telefonu. Przestraszona kobieta pewnie bała się, że i oni mogą zostać poszkodowani przez żywioł.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz