Home Kategorie Ludzie Niebywałe słowa żony Trzaskowskiego o Marii Kaczyńskiej. Agata Duda nie będzie zadowolona.
25.50K

Niebywałe słowa żony Trzaskowskiego o Marii Kaczyńskiej. Agata Duda nie będzie zadowolona.

Niebywałe słowa żony Trzaskowskiego o Marii Kaczyńskiej. Agata Duda nie będzie zadowolona.

Żona Trzaskowskiego nie była do tej pory zbyt aktywna w social mediach, ale wszystko zmieniło się, gdy jej mąż rozpoczął kampanię prezydencką.

Kobieta aktywnie wspiera go w dążeniu do celu, a w jednym z ostatnich wywiadów podzieliła się swoją refleksją na temat Marii Kaczyńskiej. Jej słowa mogły nie spodobać się obecnej pierwszej damie.

Żona Trzaskowskiego czynnie bierze udział w kampanii prowadzonej przez męża. Chętnie pokazuje się u jego boku i przekonuje Polaków, że Rafał to idealny kandydat na najwyższy urząd w kraju. Jej ostatnie słowa mogą jednak nie spodobać się Agacie Dudzie.

Małgorzata Trzaskowskie odkąd jej mąż ogłosił, że rozpoczyna udział w wyborach prezydenckich, szturmem wdarła się do social mediów i chętnie korzysta z tej formy kontaktu z wyborcami. Również na profilu Rafała Trzaskowskiego często pojawia się na udostępnianych przez polityka zdjęciach.

Żona Trzaskowskiego udzieliła ostatnio wywiadu, w którym mówiła o byciu pierwszą damą.

To może Cię zainteresować:  Wszyscy usłyszeli słowa Agaty Dudy. Mikrofon złapał to, co powiedziała pod koniec wiecu męża.

– „Bardzo podobał mi się dystans do polityki, jaki miała Maria Kaczyńska, który jednak nie oznaczał wycofania, jakie nietrudno dostrzec dziś u wielu pierwszych dam. A jednocześnie wyjątkowo imponuje mi pozytywne, jakby niezależne od męża, wielkie zaangażowanie Michelle Obamy. To chyba dwa punkty odniesienia, pomiędzy którymi rozpięta jest moja wizja roli, jaką w ogóle pierwsze damy powinny odgrywać” – mówiła żona Trzaskowskiego w wywiadzie dla Wirtualnej Polski.

Te słowa mogą być potraktowane jako przytyk wobec obecnej pierwszej damy.

Agata Duda niejednokrotnie oskarżana była o brak aktywności w ważnych społecznie sprawach i może jej się nie spodobać ta wypowiedź Małgorzaty Trzaskowskiej, która między wierszami podkreśla, że jej pomysł na bycie pierwszą damą jest inny niż prezentowany obecnie przez Agatę Dudę.

Twoja reakcja?

Super
Super
90
Ha ha
Ha ha
42
Wow
Wow
7
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
42

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz