Home Kategorie Ludzie Niebywałe słowa żony Trzaskowskiego o Marii Kaczyńskiej. Agata Duda nie będzie zadowolona.
25.55K

Niebywałe słowa żony Trzaskowskiego o Marii Kaczyńskiej. Agata Duda nie będzie zadowolona.

Niebywałe słowa żony Trzaskowskiego o Marii Kaczyńskiej. Agata Duda nie będzie zadowolona.

Żona Trzaskowskiego nie była do tej pory zbyt aktywna w social mediach, ale wszystko zmieniło się, gdy jej mąż rozpoczął kampanię prezydencką.

Kobieta aktywnie wspiera go w dążeniu do celu, a w jednym z ostatnich wywiadów podzieliła się swoją refleksją na temat Marii Kaczyńskiej. Jej słowa mogły nie spodobać się obecnej pierwszej damie.

Żona Trzaskowskiego czynnie bierze udział w kampanii prowadzonej przez męża. Chętnie pokazuje się u jego boku i przekonuje Polaków, że Rafał to idealny kandydat na najwyższy urząd w kraju. Jej ostatnie słowa mogą jednak nie spodobać się Agacie Dudzie.

Małgorzata Trzaskowskie odkąd jej mąż ogłosił, że rozpoczyna udział w wyborach prezydenckich, szturmem wdarła się do social mediów i chętnie korzysta z tej formy kontaktu z wyborcami. Również na profilu Rafała Trzaskowskiego często pojawia się na udostępnianych przez polityka zdjęciach.

Żona Trzaskowskiego udzieliła ostatnio wywiadu, w którym mówiła o byciu pierwszą damą.

– „Bardzo podobał mi się dystans do polityki, jaki miała Maria Kaczyńska, który jednak nie oznaczał wycofania, jakie nietrudno dostrzec dziś u wielu pierwszych dam. A jednocześnie wyjątkowo imponuje mi pozytywne, jakby niezależne od męża, wielkie zaangażowanie Michelle Obamy. To chyba dwa punkty odniesienia, pomiędzy którymi rozpięta jest moja wizja roli, jaką w ogóle pierwsze damy powinny odgrywać” – mówiła żona Trzaskowskiego w wywiadzie dla Wirtualnej Polski.

Te słowa mogą być potraktowane jako przytyk wobec obecnej pierwszej damy.

Agata Duda niejednokrotnie oskarżana była o brak aktywności w ważnych społecznie sprawach i może jej się nie spodobać ta wypowiedź Małgorzaty Trzaskowskiej, która między wierszami podkreśla, że jej pomysł na bycie pierwszą damą jest inny niż prezentowany obecnie przez Agatę Dudę.

Kurs online: Trener-szkoleniowiec z MEN
Kurs online: Trener-szkoleniowiec z MEN
59,00 zł
249,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Trener-szkoleniowiec z zaświadczeniem MEN za 59 zł zamiast 249 zł z P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
90
Ha ha
Ha ha
42
Wow
Wow
7
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
42

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz