Home Kategorie Życie Pokazała paragon za obiad w Łebie. Może zamknąć usta całym tłumom.
20.61K

Pokazała paragon za obiad w Łebie. Może zamknąć usta całym tłumom.

Paragon znad morza po raz kolejny wywołał kontrowersje, ale tym razem nie chodzi o wygórowane ceny. Okazuje się, że w Łebie nie trzeba przepłacać.

Paragon jednej z czytelniczek WP to dowód na to, że nad Bałtykiem nie trzeba wydawać fortuny, aby dobrze zjeść. Kobieta podzieliła się swoimi doświadczeniami z nadmorskich lokali i rzekomo ceny są tam niższe niż jeszcze rok temu.

Jak podaje WP, jedna z czytelniczek postanowiła podzielić się swoją historią z wakacji nad polskim morzem. Internautka przesłała do redakcji zdjęcie, na którym widać paragon opiewający na kwotę 69 zł. Był to koszt obiadu na który składały się: filet za 34 zł, 2 surówki za 4 zł każda, 2 porcje frytek za 5 zł każda i zupa w promocyjnej cenie 8 zł. Kobieta dodała te, że ceny są niższe niż w zeszłym roku.

– „Ceny nad morzem są niższe niż w roku poprzednim. Te historie o obiadach za 250 zł są przesadzone. Za dwie porcje ryby, frytki i surówki oraz zupę płaci się w Łebie od 60 do 80 zł” – cytuje turystykę redakcja WP.

To może Cię zainteresować:  Gdy zobaczyła, co kelnerka robi z jedzeniem tego starszego mężczyzny, z ukrycia zrobiła zdjęcia.

Redakcja Wirtualnej Polski postanowiła sprawdzić, czy faktycznie tegoroczny paragon diametralnie różni się od stawek z poprzedniego sezonu. Niestety, portal nie dotarł do menu opisywanej przez czytelniczkę restauracji. Co ciekawe, historia anonimowej internautki nie jest odosobnionym przypadkiem. Dla przykładu, podobnymi doświadczeniami dzieli się z WP również pan Tadeusz, który wypoczywał w Stegnie. Tam z kolei jego paragon za obiad pokazał 40 zł.

– „Spędziłem weekend w Stegnie. Na obiady jeździłem do smażalni ryb w porcie w Kątach. Bardzo smaczna zupa rybna za 12 zł. Porcja frytek, surówka oraz 25 dag dorsza w cenie 28 zł. Inny zestaw: zupa rybna, frytki, surówka i duża porcja flądry w cenie 40 zł. Zawsze wybieram Mierzeję Wiślaną ze względu na mniejszą liczbę ludzi” – cytuje czytelnika WP.

Twoja reakcja?

Super
Super
8
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz