Home Kategorie Ludzie Ostatnie zdjęcie Ani Przybylskiej tuż przed śmiercią wyciska łzy. Ciężko pogodzić się z jej stratą.

Ostatnie zdjęcie Ani Przybylskiej tuż przed śmiercią wyciska łzy. Ciężko pogodzić się z jej stratą.

Ostatnie zdjęcie Ani Przybylskiej tuż przed śmiercią wyciska łzy. Ciężko pogodzić się z jej stratą.

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. Fani polskich filmów i seriali otrzymali potężny cios, gdy media obiegła informacja o jej śmierci.

Nikt nie był w stanie pogodzić się z faktem, że aktorka odeszła tak wcześnie. Niestety Przybylska przegrała walkę z ciężką chorobą. Pomimo lat, ciężko patrzeć na zdjęcia, którymi dzieliła się w swoich ostatnich dniach.

Anna Przybylska pod koniec 2013 przeszła operację. Lekarze starali się usunąć guza trzustki. Niecały rok później, bo 5 października 2014, media obiegła informacja o jej śmierci. Przybylska zmarła po godzinie 15:00 w swoim domu. Cztery dni po śmierci pochowano ją na cmentarzu w Gdyni. Do dzisiaj w internecie znajdziemy zdjęcia, którymi dzieliła się przed swoją śmiercią.

Anna Przybylska była jedną z najbardziej aktywnych gwiazd w mediach społecznościowych. Aktorka nieustannie chwaliła się zdjęciami, które ukazywały, jak mijają jej dni. Chętnie chwaliła się dorastaniem swoich dzieci, które patrzyły na nią z podziwem. Aktorka wielokrotnie w wywiadach przyznawała, że rola matki, jest najważniejszą rolą, jaką otrzymała.

Ostatnie chwile, gdy zdiagnozowano u niej nowotwór, aktorka postanowiła spędzić z rodziną. Nie angażowała się w nowe projekty i nie dawała wywiadów. Ania nie chciała marnować czasu, który jej pozostał.

Fani Przybylskiej po dziś dzień mogą śledzić jej profile w social mediach. Na instagramie pozostało wiele zdjęć, które oddają to, co liczyło się dla uwielbianej aktorki najbardziej. Mimo iż czas nieubłaganie pędzi do przodu, nadal pojawiają się komentarze internautów, którzy nie potrafią pogodzić się z odejściem aktorki.

Jej ostatnią publikacją jest fotografia butów znanej marki. Anna Przybylska nie pożegnała się ze swoimi fanami. Wiedziała, że jej choroba postępuje, ale próbowała wciąż żyć zwyczajnym życiem. Już niebawem, bo w październiku obchodzić będziemy kolejną, szóstą rocznicę jej śmierci.

View this post on Instagram

Moje kochane New Balancy .,.

A post shared by Anna Przybylska (@aniablond) on

Pakiet stomatologiczny
Pakiet stomatologiczny
79,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Skaling, piaskowanie, fluoryzacja i przegląd od 79,99 zł w Wojtanowska Dental Clinic – 2 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
20
Zły
Zły
7

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz