Home Kategorie Ludzie Dramatyczne doniesienia o Ewie Błaszczyk. Sama nie potrafi sobie poradzić.

Dramatyczne doniesienia o Ewie Błaszczyk. Sama nie potrafi sobie poradzić.

Dramatyczne doniesienia o Ewie Błaszczyk. Sama nie potrafi sobie poradzić.

Ewa Błaszczyk przechodzi trudne chwile. Do mediów przedostały się dramatyczne doniesienia o uwielbianej aktorce. Gwiazda robi, co może, ale sytuacja ją przerasta. Musiała prosić o pomoc córkę.

Ewa Błaszczyk stara się jak może, ale sytuacja ją przerasta. Gwiazda wyznała, że nie daje już rady, a media obiegły dramatyczne doniesienia o popularnej aktorce. Ostatni czas jest dla niej wyjątkowo trudny, a fani martwią się o ulubioną artystkę. Błaszczyk musiała nawet prosić o pomoc swoją córkę, Mariannę.

Popularna aktorka wyznała, że ostatnio przechodzi trudne chwile. Przez pandemię gwiazda bardzo martwi się o bliskich, a szczególnie o mamę i jedną z córek, która od lat pozostaje w śpiączce. Obie kobiety pozostają w grupie wysokiego ryzyka, a potencjalne zakażenie wirusem SARS-CoV-2 może być dla nich katastrofalne w skutkach.

– „Jeden szpital mam w domu, gdzie jest moja córka, a odporność osób w śpiączce jest żadna. A drugi na Mokotowie u mojej mamy, która ma 89 lat i bardzo się o nią martwię. Muszę uważać, przebywając z nimi” – wyznała Ewa Błaszczyk w rozmowie z tygodnikiem “Na żywo”.

To może Cię zainteresować:  Jeśli nie możesz nigdzie kupić płynu do dezynfekcji, zrób go sam. Oto prosty przepis według WHO.

Gwiazda ma jednak na głowie jeszcze więcej zmartwień. Aktorka od lat zajmuje się prowadzeniem kliniki „Budzik” dla osób w śpiączce, gdzie obecnie przebywa wielu pacjentów. W związku z trudną sytuacją i ze względu na środki bezpieczeństwa, Ewa Błaszczyk poprosiła o pomoc w kierowaniu fundacją swoją drugą córkę, Mariannę, która przejęła pełną kontrolę nad ośrodkiem.

– „Tak ustaliłyśmy, że w tych najtrudniejszych miesiącach epidemii tylko jedna z nas będzie odwiedzała Olę i babcię. Ja staram się odciążyć mamę w fundacji. To wyszło bardzo naturalnie” – przekazała Marianna w rozmowie z tygodnikiem.

Twoja reakcja?

Super
Super
19
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
29
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz