Home Kategorie Życie „Nasz nowy dom”: rodzina, która brała udział w programie, ujawniła całą prawdę. Widzowie nie mieli o niczym pojęcia.
64.16K

„Nasz nowy dom”: rodzina, która brała udział w programie, ujawniła całą prawdę. Widzowie nie mieli o niczym pojęcia.

„Nasz nowy dom” to program, który co odcinek dostarcza widzom wielu emocji. Rodziny, których domy i mieszkania są remontowane, często musiały mierzyć się z ogromnymi tragediami.

Program z każdym odcinkiem gromadzi przed telewizorami miliony widzów. Na jaw wyszły jednak informacje, które na zawsze mogą zmienić nasz punkt widzenia na tę produkcję. Uczestnicy wyznali całą prawdę.

Według informacji, które znajdziemy na pikio.pl, rodziny biorące udział w programie, nie zawsze dostają się tam po wysłaniu zgłoszenia. Państwo Kowalscy mieli zostać poleceni do produkcji przez fundację. Jak opisuje rodzina w wiadomości przesłanej do portalu, proces między wyborem uczestników, a rozpoczęciem remontu trwał 3 miesiące.

– „Trzymanie nas w niepewności i napięciu. W ten sposób budowali w nas większe emocje, co widać w programie gdy pada: Wyremontujemy Wasz dom” – powiedziała pani Jolanta, bohaterka jednej z pierwszych edycji programu.

To może Cię zainteresować:  Kobieta weszła wprost pod nadjeżdżający tramwaj. Nie miała szans na przeżycie.

Jak to często w przypadków takich programów bywa, widzowie zastanawiają się czy produkcje nie są wyreżyserowane. Według relacji uczestniczki jednej z pierwszych edycji, nie zawsze cały remont trwa 5 dni.

– „Pierwszy dzień nagrywania był bardzo długi i męczący, sam materiał nagrań to około 9 godz. (tylko pierwszego dnia). Kolejność wydarzeń była taka sama, jak jest pokazane w programie, jedynie rozciąga się to w czasie, czyli: 15 minut to 9 godz., a 5 dni to w naszym przypadku 7 dni, ale słyszałam, że rodziny przebywały w hotelu nawet dwa tygodnie” – wyznaje Pani Jolanta w szczerym liście do portalu pikio.pl.

Twoja reakcja?

Super
Super
35
Ha ha
Ha ha
23
Wow
Wow
21
Smutny
Smutny
21
Zły
Zły
55

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz