Home Kategorie Niesamowite Bracia bliźniacy wzięli ślub z siostrami bliźniaczkami. Teraz zamieszkają w jednym domu.

Bracia bliźniacy wzięli ślub z siostrami bliźniaczkami. Teraz zamieszkają w jednym domu.

Do niezwykłego wydarzenia doszło w USA. Dwóch braci bliźniaków – Josh i Jeremy Slayers wzięło ślub z dwiema siostrami bliźniaczkami – Brittany i Brianą. Teraz będą mieszkać w jednym domu.

Uroczystość miała miejsce podczas „Twins Day Festival” w Twinsburgu w Ohio, czyli podczas największego spotkania bliźniaków z całej Ameryki. Państwo młodzi poznali się na tym samym wydarzeniu rok wcześniej.

– „Zobaczyliśmy na trybunach trzech bardzo przystojnych mężczyzn, którzy wyglądali w podobnym do nas wieku” – wspomina Brittany, wracając do początku ich znajomości.

Ostatecznie siostry poznały Jeremy’ego i Josha w ostatnim dniu festiwalu na imprezie. Kilka dni później bracia skontaktowali się z siostrami na Facebooku i umówili się na podwójną randkę w Twin Lakes State Park w Wirginii. W trakcie spotkania, 2 lutego, obaj bracia oświadczyli się siostrą, a te oświadczyny przyjęły.

Obie pary od początku były zgodne, że nie wyobrażają sobie osobnego ślubu. Uroczystość odbyła się na festiwalu. Obie panny młode były ubrane w takie same suknie, miały też zrobione identyczne fryzury. Ceremonie zaślubin odbyły się w takich samych kaplicach znajdujących się naprzeciwko, a do ołtarza poprowadził je ojciec.

– „Bajka stała się rzeczywistością. Bliźniaczy ślub to coś ważnego dla nas. Kiedy byłyśmy małymi dziewczynkami, już wtedy wiedziałyśmy, że tak będzie wyglądał ten dzień” – mówi Briana.

Teraz obie pary zamieszkają razem w jednym domu. Chcą też wspólnie wychowywać swoje dzieci.

– „Wyobrażamy sobie, że to wyglądało tak, że nasze dzieci będą miały dwie mamy i dwóch ojców” – mówi Brittany.

Mezoterapia igłowa twarzy
Mezoterapia igłowa twarzy
149,99 zł
180 dni
do końca oferty!
Mezoterapia igłowa skóry wokół oczu za 59,99 zł i więcej w Kosmetologii Estetycznej i Akademii Mesobelle w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
37
Ha ha
Ha ha
9
Wow
Wow
15
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz