Home Kategorie Niesamowite Na zdjęciu jest telefon, ale tylko wyjątkowo inteligentni ludzie potrafią go dostrzec. Większość odpuszcza po 15 sekundach.

Na zdjęciu jest telefon, ale tylko wyjątkowo inteligentni ludzie potrafią go dostrzec. Większość odpuszcza po 15 sekundach.

To zdjęcie sprawi, że zaczniesz powątpiewać w swoją spostrzegawczość. Ci z was, którzy odnajdą ukryty telefon należą do grona najbystrzejszych i mogą pochwalić się ponadprzeciętną inteligencją.

Zdjęcie zostało zrobione w domu i z początku nie przyciąga większej uwagi. Pewnie widząc podobny obrazek, nawet nie pomyślelibyście, że kryje się na nim pewien szczegół, którego dostrzec jest w stanie niewiele osób.

Na zdjęciu widzimy wzorzysty dywan i prosty stolik, czyli coś, co znajdziemy w większości domów na całym świecie. Portal lifehacker.com.au rzuca jednak nam wszystkim wyzwanie. Czy uda ci się odnaleźć telefon na tej fotografii? Pozornie zwykłe zdjęcie drwi z naszej spostrzegawczości. Warto poświęcić temu zadaniu nieco czasu i rozgrzać szare komórki.

Czy zdjęcie sprawi ci tak duże problemy jak reszcie? Tylko wyjątkowo inteligentni ludzie są w stanie znaleźć telefon, patrząc na to zdjęcie, a większość odpuszcza po 15 sekundach. Czy zaliczasz się do grupy prawdziwych bystrzaków i jesteś w stanie zrobić to bez podpowiedzi?

Widzisz ukryty telefon czy zdjęcie jednak cię pokonało? Radzimy przyjrzeć się szczególnie dokładnie dywanowi przy prawej części białego stolika. To właśnie tam należy mocno wytężyć wzrok. Niżej znajdziesz rozwiązanie.

13-etapowa pielęgnacja twarzy i więcej
13-etapowa pielęgnacja twarzy i więcej
69,99 zł
90 dni
do końca oferty!
13-etapowa pielęgnacja twarzy i więcej od 69,99 zł w Medical & Beauty Institute – wiele lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
11
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz