Home Kategorie Ludzie Rozenek nakryła złodzieja w domu. Najbardziej ucierpiał mały Henio.

Rozenek nakryła złodzieja w domu. Najbardziej ucierpiał mały Henio.

Małgorzata Rozenek niedawno urodziła syna, Henryka, a fani z ciekawością śledzą nowe wydarzenia z życia rodziny. Niedawno ujawnili, że w domu przyłapali złodzieja na gorącym uczynku.

Małgosia Rozenek niedawno urodziła. Mały Henio to pierwsze wspólne dziecko prezenterki i jej męża Radosława Majdana. Para długo starała się o potomka, a odkąd pojawił się na świecie ich życie kręci się dookoła niego. Niedawno podzielili się z fanami ciekawą historią. Otóż Małgorzata przyłapała na gorącym uczynku złodzieja we własnym domu.

Henryk przyszedł na świat 10 czerwca 2020 roku, a jego dumni rodzice od razu pochwalili się narodzinami potomka. To pierwsze wspólne dziecko tej słynnej pary, ponadto, jest to również pierworodny syn Radosława Majdana. Dumny tata nie krył radości, kiedy chłopiec pojawił się na świecie i dołączył do ich licznej rodziny.

Małgorzata Rozenek ma jeszcze dwóch starszych synów z poprzedniego małżeństwa. Oprócz Stanisława i Tadeusza, z małżonkami mieszkają też dwa urocze buldożki francuskie o imieniu Sisi i Lili, a także buldog angielski o imieniu George. Henio dołączył do wesołej gromadki, a rodzice z chęcią relacjonują jego pierwsze dni życia w mediach. Niedawno maluch padł jednak ofiarą złodzieja, którego Gosia przyłapała na gorącym uczynku.

Radosław Majdan podzielił się z fanami kolejną przygodą, która spotkała jego rodzinę w ostatnich dniach. Jak wyznał były piłkarz, od jakiegoś czasu w ich domu ginęły smoczki należące do ich syna, Henia. Szybko jednak udało się ustalić przyczynę tajemniczych zniknięć. Okazało się, że za wszystkim stoi ich czworonożny pupil, George.

– „Od jakiegoś czasu ginęły nam smoczki Henia. Henio co prawda nie jest jakimś wielkim fanem smoczków, i raczej leżały w gotowości niż były używane, ale to, że ciągle znikały było niepokojące, w końcu znaleźliśmy winowajcę. Teraz Georguś dostał swój” – napisał na Instagramie Radosław Majdan, dołączając zdjęcie pupila trzymającego w zębach dziecięcy smoczek.

To może Cię zainteresować:  Ta zwykła czynność, którą wykonuje 90% kobiet sprawiła, że jej nogi wyglądają tak.

Buldog zdaje się być bardzo zadowolony ze swojego prywatnego smoczka, a fani uznali to za bardzo zabawną opowieść. Pod postem pojawiło się sporo rozbawionych komentarzy.

– „Do “twarzy” mu z tym smoczkiem” – zażartowała jedna z internautek.

– „To tak na wypadek, gdybyście zapomnieli, że macie więcej dzieci na stanie” – dodała kolejna rozbawiona fanka.

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
9
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz