Home Kategorie Ludzie Cały majątek abp Sławoja Leszka Głódzia. Pozwalał sobie na prawdziwe luksusy.
7.16K

Cały majątek abp Sławoja Leszka Głódzia. Pozwalał sobie na prawdziwe luksusy.

Cały majątek abp Sławoja Leszka Głódzia. Pozwalał sobie na prawdziwe luksusy.

Sławoj Leszek Głódź może pochwalić się sporym majątkiem. Wyborcza ujawniła, co pozostawi po sobie znany hierarcha Kościoła Katolickiego.

Już w niedalekiej przyszłości abp Głódź skończy 75 lat. Oznacza to, że o jego przyszłości zadecyduje papież Franciszek. Wynika to z przepisów, które zobowiązują głowę Kościoła do przyjęcia rezygnacji lub zezwolenia na dalszą pracę tym, którzy przekroczyli ten wiek. Z różnych medialnych doniesień wiemy jednak, że metropolita gdański planuje przejść na emeryturę. Świadczy o tym stan zdrowia. Wyborcza wyliczyła dobra materialne, które należą do kapłana.

Arcybiskup, według doniesień Gazety Wyborczej posiada działkę o powierzchni 3300 metrów kwadratowych. Medium wskazuje, że zostało sprzedane za bezcen przez Gdańsk. Nieruchomość ta znacznie zwiększyła ogród Oliwny Sławoja Głodzia. Warto podkreślić, że szczególnie zaskakujące w dobytku duchownego jest hodowla danieli, które zdaniem hierarchów pełnią funkcje “ekologicznej kosiarki”.

– „Figura Matki Bożej stoi na terenie kościelnym, a daniele są tylko po to, żeby tam trawę wyjadały. Służą nam jako takie ekologiczne kosiarki” – deklaruje ksiądz Henryk Kilaczyński w rozmowie z Gazetą Wyborczą.

Sławoj Leszek Głódź, który obłowił się w bogactwach, budzi skrajne emocje w społeczeństwie. Według przeciwników Kościoła żył on niezgodnie z przykazaniami chrześcijaństwa, które odnoszą się do skromności. Zwolennicy duchownego twierdzą jednak, że ciężko zapracował na swój majątek. Nadal nie wiemy komu zostaną zapisane jego nieruchomości.

Gładkie ciało
Gładkie ciało
109,00 zł
278,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Depilacja SPEC3 Hybrid i Light Sheer Desire/Duet na 2 partie ciała za 109 zł i więcej w Depilacja.pl – 47 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
11
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
27

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz