Home Kategorie Film Była na samym szczycie. Kochała ją cała Polska. Ciężko uwierzyć w to, jak skończyła Maryna z „Janosika”.

Była na samym szczycie. Kochała ją cała Polska. Ciężko uwierzyć w to, jak skończyła Maryna z „Janosika”.

Maryna z „Janosika” była niegdyś prawdziwą gwiazdą. Wszyscy mężczyźni kochali Ewę Lemańską. To niewiarygodne, co obecnie się z nią dzieje.

Niestety życie nie było dla niej łaskaw. To smutne, że pomimo tego, iż była na samym szczycie, porzuciła karierę aktorską w Polsce. Sama stwierdziła, że stała się aktorką jednej roli i to ją zrujnowało.

Maryna z „Janosika” mogła zdziałać naprawdę sporo jako aktorka, ale wszystko potoczyło się zupełnie inaczej. Mimo iż wróżono jej wielką karierę zarówno w teatrze, jak i w filmach oraz telewizji, gwiazda nie otrzymała żadnych ciekawych propozycji. Twórcy filmowi za bardzo utożsamiali ją z jedną rolą.

Ewa Lemańska miała szansę na dużą karierę, lecz nikt nie chciał zaufać jej talentowi. Choć zagrała epizodyczne role w kilku serialach i pojawiła się w filmie Azyl, nigdy nie było już o niej tak głośno, jak po jej występie w Janosiku. Maryna skradła serca widzów i stała się jednocześnie gwoździem do trumny w karierze aktorskiej kobiety.

To może Cię zainteresować:  Tragiczna śmierć 46-letniego aktora „Barw szczęścia” i dziennikarza. Pożegnały go gwiazdy.

Życie jej nie oszczędzało. Po tym, jak okazało się, że jej pierwszy mąż jest gejem, wyemigrowała do USA, gdzie została asystentką medyczną na Florydzie. Aktorka cały czas próbowała swoich sił w aktorstwie i pracowała jednocześnie jako epizodystka. Niestety przez brak znajomości języka, jej kariera zamarła.

Maryna z Janosika nie mogła jednak narzekać na swoje bujne życie prywatne. Rozwodziła się aż 4 razy. Ze swoich związków ma też dwóch synów, którzy mieszkają obecnie w Los Angeles.

Życie nie oszczędzało aktorki. Miała raka piersi. Pomimo wielu trudności udało się jej ostatecznie wyzdrowieć. Niedługo jednak cieszyła się powrotem do normalności, gdyż okazało się, że ma guza mózgu. Teraz zmaga się z kolejnym nowotworem, tym razem skóry. Mamy nadzieję, że w końcu wyjdzie na prostą. Życzymy jej jak najlepiej.

Twoja reakcja?

Super
Super
9
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
55
Zły
Zły
10

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz