Home Kategorie Ludzie Zdjęcia Anny Przybylskiej z ostatnich dni życia trafiły do sieci. Przedostatnie jest naprawdę wzruszające.

Zdjęcia Anny Przybylskiej z ostatnich dni życia trafiły do sieci. Przedostatnie jest naprawdę wzruszające.

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku w wieku 37 lat. Jej śmierć wstrząsnęła całym krajem. Kobieta była znaną i lubianą aktorką, której śmierć była wielką tragedią.

Do samego końca Przybylska walczyła z chorobą i mimo iż rozprzestrzeniała wokół siebie pozytywną energię. Artystka byłą osobą, która zarażała uśmiechem. Cały czas była aktywna w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie, gdzie regularnie publikowała wpisy. Te z ostatnich tygodni przed jej odejściem są naprawdę poruszające.

Anna Przybylska nim rozpoczęła karierę aktorską, należała do agencji modelek Perfect Studio. W 1994 roku dotarła nawet do pierwszej trójki konkursu Twarz Roku. W 1997 roku zaliczyła kinowy debiut. Wcieliła się wtedy w postać „Suczki” w filmie „Ciemna strona Wenus”.

Przybylska była uwielbiana przez ludzi w branży. Wszyscy, którzy mogli z nią współpracować, podkreślali, że jest pozytywną i skromną osobą. Radosław Piwowarski wyznał, że nigdy nie słyszał na planie, aby ktokolwiek odnosił się do niej nieżyczliwie, rzucał złośliwe komentarze czy miał do niej pretensje.

Pomimo świetnej kariery aktorka zawsze pozostawała sobą. Sława i pieniądze nie zawróciły jej w głowie. Była skromna i życzliwa dla ludzi wokół. Zawsze, niezmiennie najważniejsza była dla niej rodzina i całkowicie poświęcała się macierzyństwu. Żartowała nawet, że nie może doczekać się tej zmiany, gdy w końcu zejdzie z piedestału seksbomby i zacznie odgrywać rolę zmęczonej życiem matki.

Aktorka marzyła o dużej rodzinie, bo sama straciła ojca, gdy była jeszcze nastolatką. Kiedy zbudowała już swój wymarzony dom z Jarosławem Bieniukiem, dla rodziny była w stanie poświęcić dosłownie wszystko. I chociaż para nie była małżeństwem, Anna zawsze mówiła o ukochanym „mój mąż”. Uczucie jakim się darzyli, był przepiękne. Biło od nich szczęście i ogromna miłość. Para planowała też się pobrać.

Na swoim Instagramie dzieliła się z fanami swoją codziennością. Wszyscy bardzo chętnie na bieżąco śledzili posty, które udostępniała. Wyróżniała się dużym poczuciem humoru i niesamowitym dystansem do siebie. Potrafiła rozbawić setki tysięcy osób, które ją obserwowały.

Mimo wielu przeciwności losu, z którymi musiała sobie radzić, wciąż się uśmiechała i zarażała wszystkich pozytywną energią. Z ostatnich dni życia starała się czerpać to, co najlepsze. Wciąż była aktywna na portalach społecznościowych, dodawała regularnie posty i zdjęcia, które zostały tam do dziś. Niektóre z nich są naprawdę wzruszające.

Arbuzowe lub czekoladowe day spa
Arbuzowe lub czekoladowe day spa
89,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Arbuzowy pakiet day spa za 89,99 zł i więcej w gabinecie Alice's Institute Kosmetologia w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
22
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz