Home Kategorie News Spore zmiany w przychodniach. NFZ ma dla pacjentów ważną radę.
9.75K

Spore zmiany w przychodniach. NFZ ma dla pacjentów ważną radę.

Spore zmiany w przychodniach. NFZ ma dla pacjentów ważną radę.

Od dzisiaj (06.07) NFZ przywraca oferowaną przez przychodnie usługę, której zawieszenie związane z pandemią mogło być dla wielu osób sporym utrudnieniem.

Sale obsługi klienta wracają do funkcjonowania. NFZ zachęca jednak do zdalnego korzystania z usług przychodni.

Po okresie utrudnień i obostrzeń związanych z pandemią, kwarantanną i rygorem sanitarnym NFZ zarządza wznowienie zawieszonych w tym czasie usług. Chodzi dokładnie o sprawy załatwiane w salach obsługi klienta, które w trakcie kwarantanny trzeba było załatwiać telefonicznie lub internetowo. Teraz z powrotem się to zmieni.

– „Od 6 lipca sale obsługi klientów będą działać w pełnym zakresie usług, tak jak przed zawieszeniem ich funkcjonowania związanym ze stanem epidemii” – czytamy w komunikacie NFZ.

Powrót do normalnego działania sal obsługi klienta sprawia, że znowu mamy możliwość wyrobienia karty EKUZ w przychodni. Jest to karta, która zapewnia ubezpieczenie zdrowotne na terenie Unii Europejskiej i Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu.

– „W związku z kolejnym etapem przywracania obsługi bezpośredniej w placówkach NFZ, od 6 lipca w salach obsługi klientów będzie można znów załatwić sprawy związane z formularzami unijnymi, w tym również uzyskać na miejscu Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego” – podaje NFZ.

Romantyczne spa dla dwojga
Romantyczne spa dla dwojga
179,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Romantyczne pakiety spa dla dwojga od 179 zł w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz