Home Kategorie Poruszające Rekordowo wysoka kara za znęcanie się nad psem. Zwyrodnialec trafi za kratki na 5 lat.

Rekordowo wysoka kara za znęcanie się nad psem. Zwyrodnialec trafi za kratki na 5 lat.

Rekordowo wysoka kara za znęcanie się nad psem. Zwyrodnialec trafi za kratki na 5 lat.

Psy to kochane zwierzęta, które są wierne właścicielom do końca swoich dni. Niestety nie wszyscy zajmują się nimi w należyty sposób.

Niejednokrotnie trafiają do nas informacje o ludziach, którzy znęcają się nad zwierzętami. Ostatnio padła rekordowa kara za ten czyn. Mężczyzna za kratkami spędzi 5 lat.

Psy to najlepsi przyjaciele człowieka. Większość z nas o tym doskonale wie, ale nie każdy to szanuje, wykorzystując bezbronne zwierzaki.

Sąd Okręgowy w Szczecinie wydał wyjątkowo wysoki wyrok za znęcanie się nad zwierzętami. Sprawca został skazany na 5 lat więzienia. Jest to pierwszy taki wyrok w historii. Liczymy na to, że będzie to przełom w kwestii okrucieństwa wobec zwierząt, które zazwyczaj nie są odpowiednio surowo karane.

To może Cię zainteresować:  Ratownik medyczny błaga o pomoc. „Zostaniemy. Głodni, brudni, bez masek, ale będziemy”.

20-latek został skazany na 5 lat pozbawienia wolności za okrucieństwo wobec zwierząt. Rodzina, do której wprowadził się Patryk M. miała dwa koty. Nic nie zwiastowało nadchodzącej tragedii, ale po pewnym czasie zwierzaki stały się bardzo nieufne.

Pewnego dnia znaleziono jedno z nich leżące w kałuży krwi przy żelazku. Jak się okazało, nie był to wypadek. W trakcie śledztw na jaw wyszło przerażające fakty. Mężczyzna wcześniej zabił już psa ze szczególnym okrucieństwem. Kopał zwierzaka tak długo, aż ten umarł. Później wyrzucił zwłoki na śmietnik.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz