Home Kategorie Niesamowite Wygląda jak zwykła złotówka z PRL-u, ale jest warta małą fortunę. Można za nią dostać nawet 1500 zł.

Wygląda jak zwykła złotówka z PRL-u, ale jest warta małą fortunę. Można za nią dostać nawet 1500 zł.

Złotówka, która została wyprodukowana w sporym nakładzie może okazać się bardzo wartościowa. Większość z nas miała kiedyś taką w domu. Chodzi o monetę z czasów PRL-u.

Złotówka, o której mowa na pewno jest wam dobrze znana. Być może macie jeszcze kilka takich monet w domu. Niestety musimy was ostrzec – nie każda z nich jest warta 1500 zł. Zobacz, co czyni złotówkę wartościową.

Złotówka z czasów PRL-u może poważnie zwiększyć zasobność naszego portfela. Jeśli taką masz, to lepiej sprawdź czy może zagwarantować ci bogactwo.

Aby złotówka mogła nam przynieść dodatkową gotówkę musi spełniać kilka wymagań. Nie chodzi wyłącznie o wygląd.

Jeżeli w swoich zasobach znaleźliśmy taką monetę, należy sprawdzić kilka rzeczy, nim zaczniemy szukać chętnego numizmatyka na zakup złotówki. Przede wszystkim istotny jest moment produkcji monety. Ta najcenniejsza pochodzi z 1957 roku i jest wykonana z aluminium.

Drugim warunkiem, który składa się na ogromną wartość monety jest stan w jakim jest orzeł. Jeśli nie jest on wytarty, możecie się na takiej monecie wzbogacić.

Dieta Standard lub Wege+Ryby
Dieta Standard lub Wege+Ryby
104,00 zł
129,60 zł
60 dni
do końca oferty!
Catering dietetyczny: dieta Standard lub Wege+Ryby z dostawą na 3 dni od 104 zł i więcej w My Dish

Twoja reakcja?

Super
Super
23
Ha ha
Ha ha
15
Wow
Wow
12
Smutny
Smutny
9
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz